Reklama

Nieoczywista Anglia

Opublikowano:
Autor:

Nieoczywista Anglia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Kurs angielskiego w Wielkiej Brytanii to rewelacyjne, najbardziej efektywne (i nie ukrywajmy, to również świetna zabawa!) rozwiązanie, jeśli chodzi o naukę języka obcego zarówno dla dzieci, jak i młodzieży. Jest to czasem skok na głęboką wodę, ale też świetna lekcja samodzielności i z pewnością każda z naszych pociech będzie wspominać taki wyjazd jako fantastyczną przygodę.

Absolwenci Oxfordu

Oxford, to brzmi dumnie! Tak samo Londyn czy Cambridge. Certyfikat ukończenia szkoły w tak prestiżowych, uniwersyteckich miastach z pewnością może w przyszłości otworzyć kilka furtek zawodowych czy naukowych. To znakomity sposób, aby przygotować się do nadchodzących egzaminów czy sprawdzianów, a przy okazji zwiedzić tradycyjne, angielskie miejsca pełne historii. Londyn jest z kolei kipiącym tyglem kulturowym, a mieszkanie w tak wielkim mieście jest prawdziwą szkołą życia.

A może w nieznane?

A może jednak warto czasem porzucić te oczywiste, tradycyjne miejsca i odbyć kurs angielskiego w Wielkiej Brytanii trochę mniej znanej? Brighton, świetny ośrodek naukowy, pełne klasycznej architektury turystyczne Torbay czy Folkestone tuż nad kanałem La Manche? Te miejsca brzmią równie atrakcyjnie, a pozwalają poznać nieoczywistą, mniej zatłoczoną stronę Anglii. Takie rozwiązania pozwalają na naukę w pełnym wymiarze, ale również poznawanie lokalnej kultury, smaków, a co najważniejsze – ludzi. Intensywna nauka języka angielskiego odbywa się od rana do wieczora, nie ogranicza się jednak do szkolnej ławki. To funkcjonowanie w mieście, często samodzielne.

Co, jeśli nie Anglia?

A może wyruszyć w inne rewiry Wielkiej Brytanii? Wyjątkowo malownicza jest Szkocja ze swoją piękną stolicą, Edynburgiem. Magiczne stare miasto, wyjątkowa architektura ze słynnym zamkiem na czele to tylko niektóre z wizualnych atrakcji Edynburga. To niezwykłe miasto, gdzie na jego początku są góry, a na końcu plaża z morzem. Ale nie sama miejscowość jest tu atutem. Stolica Szkocji jest świetnym ośrodkiem naukowym z przygotowana do nauki języka angielskiego obcokrajowców kadrą, zaś ludzie mieszkający tam są niezwykle serdeczni i wbrew obiegowej opinii, wcale nie są skąpi. Opcji jest zatem sporo. Nie napisaliśmy o Walii czy Irlandii, które również są częścią Wielkiej Brytanii i mają wiele do zaoferowania. Warto zapoznać się z bogatą ofertą szkół językowych w Zjednoczonym Królestwie, z pewnością każdy znajdzie odpowiedni dla siebie kurs, dobierze jego intensywność i kierunek. Warto poznać Anglię i inne krainy od nieoczywistych stron.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE