Reklama

Praca konsultantki Avon – jakie daje korzyści i ile można zarobić?

Opublikowano:
Autor:

Praca konsultantki Avon – jakie daje korzyści i ile można zarobić? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Plusów bycia konsultantką Avon jest wiele, a zarobki to kwestia bardzo indywidualna, zależna od zaangażowania. Chcesz wiedzieć, czego się spodziewać?

Co daje praca konsultantki Avon

Korzyści z pracy konsultantki jest wiele. To przede wszystkim znakomite zajęcie dla osób, które chcą sobie dorobić. Można znaleźć klientki w szkole, w biurze – praktycznie wszędzie. Zajęcie to daje całkowicie swobodny wybór czasu pracy i sposobu docierania do swoich klientek. Praca dla konsultantki Avon to także wyjątkowe oferty niedostępne w katalogu oraz prezenty. Na powitanie można dostać wartościowy przedmiot, nie tylko spośród kosmetyków, ale też np. torebkę, portfel, biżuterię czy smartwatch. Kobiece gadżety umilą później pracę i będą wizytówką konsultantki rozpoznawalną od razu. Dla wielu osób ta praca to przyjemność obcowania z kosmetykami i możliwość kupowania ich dla siebie taniej.

Zarobki konsultantek Avon

Nie ma chyba osoby, która nie słyszała o firmie Avon ani o sposobie dystrybucji kosmetyków. Przeglądanie kolorowych katalogów prezentowanych znajomym podczas przerwy w szkole lub pracy to dla wielu osób mały rytuał. Z czasem pojawia się i niektórych chęć dołączenia, a wraz z nią pytanie: ile zarabia konsultantka Avon?
Zarobki, najogólniej mówiąc, zależą od poziomu zaangażowania i wartości sprzedaży. A konkretnie? Osoba, która traktuje dystrybucję kosmetyków jako dodatkowe zajęcie, któremu poświęca kilka godzin w tygodniu, mając około 10-12 stałych klientów może zarobić średnio około 600-700 złotych. Jednakże jeśli konsultantka pracuje intensywniej i klientów ma więcej, a oni zamawiają też dla całych swoich rodzin – może liczyć na wartość całkiem przyzwoitej miesięcznej pensji. Można spodziewać się większych zarobków przed Gwiazdką czy Dniem Kobiet, gdy okazjonalni klienci chętnie kupują w prezencie np. perfumy czy zestawy do makijażu.
Prowizja konsultantki Avon jest zmienna, rośnie wraz z wartością sprzedaży. Od kwoty 150 zł wynosi ona obecnie 15%, potem stopniowo rośnie do maksymalnie 40%. Jest to jednocześnie wartość, którą konsultantka otrzymuje od zamówień swoich klientów i o którą mniej płaci za kosmetyki dla siebie. Dodatkowa korzyść to zatem oszczędność na produktach, z których i tak korzysta się na co dzień.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE