Reklama

Proszek do prania Mr. ZIGGI doskonały dla alergików

Opublikowano:
Autor:

Proszek do prania Mr. ZIGGI doskonały dla alergików - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Gdy jesteśmy alergikami, odpowiedni proszek do prania to podstawa. Od środka piorącego zależy nie tylko to, jak czyste tkaniny wyjmiemy z pralki. Produkt dobrany do potrzeb osób zmagających się z alergiami powinien spełniać kilka warunków, które gwarantują nam zarówno bezpieczeństwo dla wrażliwej skóry, ale i tkanin czy środowiska. Proszku Mr. ZIGGI doskonale sprawdzają się u alergików. Co jest w nim tak wyjątkowego? Tłumaczymy w artykule!

Hipoalergiczny proszek do prania

Podstawą dla osób cierpiących z powodu alergii jest wybór takich produktów chemii gospodarczej, by ryzyko pojawienia się nieprzyjemnych reakcji alergicznych było jak najmniejsze. Środki hipoalergiczne mają łagodne składy, wolne od silnie działających związków chemicznych. Są również pozbawione silnych substancji zapachowych, które bardzo często wywołują u alergików objawy. Produkty hipoalergiczne są dokładnie badane podczas testów laboratoryjnych. W ten sposób zyskuje się pewność, że są one bezpieczne dla wrażliwej skóry. Właściwości tych proszków do prania mogą okazać się pomocne nie tylko dla alergików. Często po produkty hipoalergiczne sięgają osoby, których skóra jest skłonna do podrażnień. To również odpowiednie środki do prania dziecięcych ubranek. Więcej o tym, kto może korzystać ze środków hipoalergicznych, można przeczytać tutaj: https://mr-ziggi.pl/hipoalergiczny-proszek-kto-powinien-go-stosowac/.

Mr. ZIGGI to produkt hipoalergiczny - potwierdzają to liczne testy przeprowadzane przez niezależne ośrodki badawcze. Piorąc w Mr. ZIGGI, możemy mieć pewność, że naszej skórze nie grozi działanie bardzo silnych substancji.

Właściwości dezynfekujące proszku do prania dla alergika

W walce z alergią i w minimalizowaniu ryzyka pojawienia się reakcji alergicznych podstawą jest częste i regularne pranie - ubrań, pościeli, ręczników i pozostałych przedmiotów tekstylnych. To właśnie na nich często osadzają się niebezpieczne drobnoustroje - bakterie, grzyby czy inne zanieczyszczenia. Szczególnie istotne jest pozbycie się roztoczy kurzu domowego oraz ich odchodów. To alergen odpowiedzialny za większość alergii wśród Polaków. Pozbędziemy się go właśnie podczas prania - najlepiej w środku o działaniu dezynfekującym. Przy wyborze proszku dezynfekującego dla alergika należy wziąć pod uwagę to, w jakiej temperaturze składniki aktywne zaczynają oczyszczać tkaniny. Niestety, większość dostępnych produktów wymaga wysokiej temperatury 60 stopni Celsjusza, co negatywnie wpływa na jakość tkanin. Innowacją jest tu monoprodukt Mr. ZIGGI, którego substancje dezynfekujące potrzebują jedynie 40 stopni Celsjusza - czyli tyle, ile podczas standardowego prania. Proszek Mr. ZIGGI pozwala zatem na dezynfekcję za każdym razem, gdy pierzemy tkaniny. To duża oszczędność, które skutkuje również zachowaniem naturalnej miękkości i koloru materiałów.

Proszek ekologiczny Mr. ZIGGI

Wydajny proszek dla alergika

Jeśli mamy alergię, częste i regularne wykonywanie prania nas nie ominie. W dłuższej perspektywie może to się jednak okazać dość kosztowne. Wzrastające zużycie środków piorących to także większe wydatki. Aby temu zaradzić, sięgajmy po produkty, których skoncentrowana formuła wpływa na to, ile proszku potrzebujemy. Mr. ZIGGI właśnie dzięki temu starczy nam na znacznie dłużej - wystarczy mniej produktu, by zrobić pranie. Przy wykonaniu 100 prań, zaoszczędzimy nawet 2,9 kg produktu. Zwykłe opakowanie starczy nam naprawdę długo. Tym sposobem zaoszczędzimy nie tylko pieniądze, ale i czas spędzony w sklepowych kolejkach.

Ekologiczny środek do prania Mr. ZIGGI

Częste pranie to także, niestety, wzrost zanieczyszczeń środowiska. Warto zatem zwrócić uwagę na to, by wykorzystywane przez nas produkty były bezpieczne dla ekosystemu. Mr. ZIGGI opiera się na nowoczesnej formule oraz składzie wolnym od fosforanów i zeolitów, czyli substancji nierozpuszczalnych w wodzie i osadzających się na dnach zbiorników wodnych. Dzięki wyeliminowaniu tych składników, Mr. ZIGGI ma całkowicie bezpieczny dla środowiska skład. Jego produkcja też nie wpływa na nie negatywnie - w wytwarzaniu stosuje się metodę suchą, ograniczającą stopień zanieczyszczeń i zużycie prądu. Energię czerpie się z odnawialnych źródeł, przede wszystkim paneli fotowoltaicznych. Opakowania Mr. ZIGGI są wyprodukowane z materiałów z recyklingu i same się do niego nadają. Wybór ekologicznego środka piorącego, który zapewni nam świetną jakość prania, nie jest zatem tak trudny - stawiając na Mr. ZIGGI mamy wszystkie te korzyści w jednym produkcie.

Proszek do prania Mr. ZIGGI doskonały dla alergików

Co czyni proszki Mr. ZIGGI odpowiednimi dla osób zmagających się z alergią?

  • hipoalergiczny skład;
  • bezpieczne, dezynfekujące działanie;
  • wydajność dzięki skoncentrowanej formule;
  • ekonomiczność;
  • ograniczony negatywny wpływ na środowisko.
Mr. ZIGGI łączy w sobie wszystkie cechy, które sprawiają, że jest on doskonały dla osób, które liczą się z tym, by produkt był jednocześnie przyjazny dla wrażliwej skóry, tkanin i ekosystemu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE