Reklama

Recepta online - pomysł, z którego trzeba skorzystać

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Recepta online - pomysł, z którego trzeba skorzystać - Zdjęcie główne

Recepta online - pomysł, z którego trzeba skorzystać

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Czasami możemy znaleźć się w sytuacji, w której zabraknie nam naszego lekarstwa. Zdarza się tak w przypadku, gdy podlegamy np. dłuższej kuracji albo lek jest nam niezbędny do prawidłowego funkcjonowania na co dzień. Kiedyś wymagało to niezbędnej wizyty u lekarza, co z pewnością wiąże się ze stratą czasu, dodatkowym stresem, a także koniecznością podróży, np. na drugi koniec miasta. Warto więc tutaj iść z postępem i skorzystać z nowoczesnych rozwiązań, takich jak recepta online. Jest to na wskroś nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu w krótkim czasie otrzymamy e-receptę, umożliwiającą nam nabycie określonego leku w dowolnej aptece na terenie całego kraju. Warto więc dowiedzieć się, jak można otrzymać receptę online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Recepty online - szybko, tanio i skutecznie

E-recepta online to rozwiązanie, po które z pewnością warto sięgnąć jak najszybciej. Gdzie więc możemy szukać nowoczesnych erecept, dzięki którym nabędziemy potrzebne nam leki? By elektroniczna recepta pojawiła się na naszym smartfonie albo na naszym mejlu, niezbędną będzie wizyta lekarska online, która stanie się podstawą zasadności wystawienia recepty poprzez sieć. Recepta przez Internet albo w skrócie mówiąc: e-recepta może zostać wystawiona np. dzięki stronie internetowej: www.erecept.pl. Jeśli więc dojdziemy do wniosku, że e-recepta jest nam potrzebna, to dzięki tej witrynie będziemy mogli odbyć rozmowę z lekarzem. Konsultacja lekarska będzie konieczna do otrzymania recepty na przyjmowane leki albo tabletki antykoncepcyjne, czy też pigułkę "dzień po". Taka e-recepta nie różni się niczym od recepty wystawionej, np. w zwykłej przychodni lekarskiej. Zostanie ona także zapisana na naszym Internetowym Koncie Pacjenta. E-recepta może być zrealizowana w każdej aptece w Polsce.

 

Internetowe Konto Pacjenta - pomocne narzędzie w codziennym życiu

Konsultacja lekarska będzie niezbędna do wystawienia e-recepty i zostanie ona odnotowana w dokumentacji medycznej pacjenta lub pacjentki. Jeśli lekarz stwierdzi zasadność wystawienia naszej recepty, to otrzymamy czterocyfrowy kod, który będzie podstawą do zrealizowania naszej recepty. Konsultacja lekarska poprzez wyżej wymienioną witrynę to koszt od 34,99PLN. Nie jest to więc wygórowana kwota. Wystawianie recept może czasem potrwać zaledwie godzinę, a więc może to być szybka alternatywa, dzięki której dany lek znajdzie się w naszych rękach. Wystawienie e-recepty odbywa się elektronicznie, po konsultacji online, a więc nie grozi nam, np. zgubienie recepty.

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE