Reklama

Rolety Dzień Noc - modnie i elegancko

Opublikowano:
Autor:

Rolety Dzień Noc - modnie i elegancko - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Rolety dzień są bardzo charakterystyczne i trudno pomylić je z innymi. Są szyte z tkanin utkanych naprzemiennie z ciemnych i przezroczystych pasów, dzięki czemu bardzo ładnie prezentują się na oknach, jednocześnie dbając o odpowiedni dostęp promieni słonecznych oraz zapewnienie prywatności domownikom. Są na tyle uniwersalne, że sprawdzają się nie tylko w warunkach domowych, ale też w obiektach użyteczności publicznej.

Rolety dzień noc – zapewnij sobie dyskrecję

Rolety dzień noc są niezastąpione w miejscach, w których okna wychodzą na ulicę lub dom sąsiada. Jeśli chcemy zapewnić sobie odrobinę prywatności, a pomysł na aranżację wnętrza wyklucza powieszenie firanek, rolety dzień noc będą najlepszą opcją. Naprzemienne kolorowe i transparentne pasy utrudniają swobodne zaglądanie przez okno do domu lub mieszkania, jednocześnie dopuszczając wystarczająco dużo światła, by w pomieszczeniu było jasno.

Rolety dzień noc składają się z dwóch warstw tkaniny – sterowanie za pomocą łańcuszka lub sznurka umożliwia przesuwanie materiału i ułożenie pasów zgodnie z potrzebami. Gdy jasne i ciemne pasy ustawione są na tym samym poziomie, do wnętrza dostaje się światło, gdy są ułożone naprzemiennie, pomieszczenie jest całkowicie odcięte od dopływu promieni słonecznych, ale też od ciekawskich spojrzeń przechodniów. Jednym z wiodących przedsiębiorstw produkujących tego typu rolety jest firma Karnix. Więcej informacji na temat rolet oferowanych przez markę Karnix znajdziemy na stronie: https://www.karnix.pl/rolety-marki-karnix-galeria-produktow.html

Rolety dzień noc – zaaranżuj okno w niepowtarzalnym stylu

Rolety dzień noc to bardzo dekoracyjne i nietuzinkowe rozwiązanie. Przy tym trzeba zauważyć, że bardzo modne. Szerokie jasne i ciemne pasy są coraz częściej widywane w oknach, tym samym dowodząc, że rolety dzień noc zyskały sobie całkiem pokaźne grono zwolenników. I nic dziwnego, bo to rozwiązanie niesie ze sobą powiew świeżości, jednocześnie nie odcinając się całkowicie od tradycji. Dowodem na to może być śmiałe łączenie rolet dzień noc z firankami lub zasłonami. To, mogłoby się wydawać, zaskakujące zestawienie doskonale wpisuje się zarówno w nowoczesne, jak i bardziej klasyczne wnętrza. Firanka i zasłona mają zresztą swoje uzasadnienie, bowiem rolety dzień noc można nie tylko regulować, ale też w całości podciągnąć do góry, całkowicie przy tym odsłaniając okno. To rozwiązanie sprawdzi się przede wszystkim w sezonie zimowym, gdy narzekamy na niedużą ilość światła słonecznego w ciągu dnia.

Rolety dzień noc – zamontujesz je samodzielnie

Montaż rolet dzień noc jest bardzo prosty i co najważniejsze – bezinwazyjny. Nie ma potrzeby wiercenia otworów w ramie okna, co jest najlepszym argumentem za wyborem tego typu rolet. Przy tym zamawiając rolety dzień noc w firmie Karnix, razem z roletą dostaje się wszystkie niezbędne elementy potrzebne do montażu. Regulowany, dwuczęściowy wieszak pozwala na uzyskanie pożądanego rozmiaru i tym samym powieszenie rolety nawet na oknie o niestandardowych rozmiarach. Warto tu zauważyć, że specjalny mechanizm prowadzeń żyłkowych zapobiega odstawaniu rolety od okna nawet wówczas, gdy jest ono uchylone.

Utrzymanie rolety w czystości też nie przysparza kłopotów. Wystarczy regularne przecieranie wilgotną szmatką, tak by nie dopuścić do osiadania kurzu, a roleta pozostanie czysta przez długi czas.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE