Reklama

Reklama

System gastronomiczny. Organizacja całego lokalu z użyciem jednej aplikacji

Opublikowano: pt, 7 gru 2018 07:10
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Poster to system pozwalający zautomatyzować działanie każdego rodzaju lokalu gastronomicznego. Bez znaczenia czy jest to kameralna kawiarnia, czy duża restauracja franczyzowa. Na korzystanie z systemu zdecydowało się już ponad 30 000 tysięcy klientów, doceniając jego wygodny i dopracowany interfejs.

Reklama

Co to takiego

Poster jest w stanie połączyć w jeden kompletny system wszystkie mające miejsce w lokalu operacje. Bez względu na wielkość lokalu czy liczbę oddziałów w sieci, system usprawnia pracę personelu i znosi ciężar obowiązków z kierowników. Współpracuje on z tabletami, terminalami kasowymi, drukarkami i rejestratorami fiskalnymi, jednocześnie synchronizując przesył danych pomiędzy różnymi urządzeniami.

Instalacja systemu trwa zaledwie 15 minut. Jego design i interfejs są bardzo intuicyjne, wobec czego personel będzie w stanie nauczyć się korzystać z niego w mniej niż kwadrans. Na chwilę obecną producenci opracowali program w czterech wersjach językowych: polskiej, angielskiej, rosyjskiej i ukraińskiej. Poster w językach niemieckim i hiszpańskim jest w trakcie testów beta.

Z systemu gastronomicznego Poster można skorzystać w ramach bezpłatnego okresu próbnego, dającego możliwość zapoznania się ze wszystkimi funkcjami programu i oceną jego skuteczności. W późniejszym czasie korzystanie z Poster objęte jest subskrypcją.

Dlaczego warto zdecydować się na Poster

Przedstawiamy najpopularniejsze powody, dla których lokale zaczynają korzystać z Poster:

  • Kawiarnia potrzebuje systemu, który pomoże pracownikom komunikować się między sobą lub z klientami.
  • Duża restauracja nie może się obejść bez systemu do stałej rejestracji stanu towarów, dań, czy składników i produktów w magazynie.
  • Właściciel lokalu chciałby prowadzić szczegółową ewidencję finansową, nie obarczając się przy tym zbyt dużą ilością dokumentacji.
  • Konieczność zsynchronizowania pracy kilku oddzielnych lokali przy poszerzaniu skali franczyzy.
  • Właściciel nie może systematycznie odwiedzać kawiarni, potrzebuje więc programu umożliwiającego kontrolę jej pracy na odległość.

Możliwości Poster

Integralność systemu zapewniają usługi korzystające z zapisu danych w chmurze. Wszystkie gromadzone dane trafiają do chmury i tam są przechowywane, dzięki czemu można mieć do nich dostęp w dowolnym momencie. W przypadku przerw w dostępie do internetu, Poster może pracować w trybie offline - gromadzi wówczas wszystkie informacje i przesyła je do sieci, gdy tylko jest taka możliwość.

Właściciel kawiarni może wyjechać w podróż na nieograniczony czas i zdalnie sprawdzać wszystkie informacje za pośrednictwem smartfona. Połączenie się z chmurą jest możliwe z dowolnego miejsca na świecie.

System działa zarówno we współpracy z systemem iOS, jak również Android i Windows. Zdarzają się też sytuacje, gdy lokal korzystał już z innego oprogramowania i ma ma własne wyposażenie. Nie ma wówczas potrzeby kupować wszystkiego ponownie - można używać tego, co jest.

Zalety Poster

W programie można przechowywać szczegółowe dzienniki, dane do których przesyłane są bezpośrednio z tabletów. Pomagają one wychwycić błędy popełniane w zarządzaniu, wycieki finansowe i kradzieże. Dostępne są także powiadomienia o niedomiarze produktów, które będą wyświetlane po osiągnięciu ustanowionych limitów.

Możliwe jest określenie odmiennych cen dla tych samych dań, które serwowane są w różnych lokalach - optymalizuje to pracę franszyz, których lokale są w różnych strefach cenowych.

Niektóre czynności w programie mogą być chronione hasłem, co sprawia, że Poster jest jeszcze bezpieczniejszy.

Wygoda dla korzystających z niego pracowników

Poster usprawnia pracę kelnerów dzięki wygodnej kategoryzacji menu. Aby łatwiej orientować się w asortymencie, dania można podzielić na kategorie oznaczone kolorami. Każda pozycja może być także opatrzona grafiką.

Deweloperzy nie oszczędzają - dają możliwość obserwacji sytuacji w lokalu. Na ekranie wyświetlany jest plan restauracji z ponumerowanymi stołami. Można na nim zobaczyć także aktualnie otwarte rachunki.

Dostępny jest tryb szybkiego uruchamiania, który pozwala automatycznie poruszać się między poszczególnymi zamówieniami. Gdy jedno zamówienie zostanie zrealizowane, program automatycznie otworzy następne aby oszczędzić czas użytkownika.

Komfort dla klientów

Klienci mogą skorzystać z dowolnej, najwygodniejszej dla nich metody płatności - gotówką, transakcją bezgotówkową, bonem. W razie potrzeby jeden rachunek można zamknąć z użyciem kilku metod płatności lub podzielić go na kilka osób.

Poster obsługiwany jest przez bezpieczne połączenie HTTPS, także goście lokalu nie muszą martwić się o bezpieczeństwo swoich danych osobowych nawet jeśli używana jest publiczna sieć Wi-Fi.

Jak uzyskać więcej informacji

Szczegółowe informacje o pracy z Poster znaleźć można na oficjalnej stronie https://joinposter.com/pl, na której prezentacja produktu dostępna jest w formie filmu, a także szczegółowego opisu funkcji programu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)