Reklama

Reklama

Katastrofa szybowca w sąsiednim powiecie. Nie żyje pilot

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-archiwum

Katastrofa szybowca w sąsiednim powiecie. Nie żyje pilot - Zdjęcie główne

W sąsiadującym z powiatem kutnowskim powiecie włocławskim doszło do wypadku szybowca, pilot nie przeżył. | foto poglądowe-archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Łódzkie Wczoraj w sąsiadującym z powiatem kutnowskim powiecie włocławskim doszło do śmiertelnego wypadku w wyniku którego zginał pilot szybowca. Wyjaśnieniem okoliczności tragedii już zajmują się służby.

Reklama

Policjanci z powiatu włocławskiego informują, że pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło na podwłocławskim lotnisku w Kruszynie. Niestety w wyniku uderzenia szybowca w płytę lotniska śmierć poniósł 43-letni pilot.

- Do tego tragicznego zdarzenia doszło wczoraj (10.10.21) po godz. 15.00 na terenie lotniska w Kruszynie. Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce niezwłocznie udały się służby, w tym również policjanci – informuje nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Włocławku.

Mundurowi zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz wykonywali pod nadzorem prokuratora czynności procesowe. O zdarzeniu powiadomiona został również Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas startu szybowca na tzw. wyciągarce doszło w powietrzu do przechylenia się maszyny najpierw na jedno, potem na drugie skrzydło, a następnie szybowiec uderzył w ziemię. Niestety na miejscu śmierć poniósł 43-letni pilot – relacjonuje nadkom.  Joanna Seligowska-Ostatek.

Wszelkie okoliczności tego tragicznego wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego śledztwa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy