Reklama

Reklama

[WIDEO] Matka 15 dzieci odebrała klucze do nowego domu. Jest ogromny i w pełni wyposażony

Opublikowano: 29 marca 2021 09:55
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Region Los uśmiechnął się do 16-osobowej rodziny z regionu łódzkiego. Pani Magda wraz z dziećmi niebawem wprowadzi się do nowego, przestronnego domu, zbudowanego dzięki współpracy 20 firm.

Reklama

Wielodzietna rodzina mieszkała do tej pory w ciasnym, dwuosobowym mieszkaniu. W 2020 roku media zainteresowały się losem pani Magdy i jej pociech po tym, jak sąd zdecydował o odebraniu jej prawa do opieki nad jedenaściorgiem niepełnoletnich dzieci. Decyzja ta miała zapaść ze względu na trudne warunki mieszkaniowe.

W ten sposób narodziła się akcja Dom z Serca, w ramach której, przy współpracy ponad 20 firm, w Wierzbicy koło Radomska powstał przestronny dom. W ubiegły piątek odbyło się uroczyste przekazanie kluczy. Na wydarzenie zaproszeni byli wszyscy partnerzy projektu, interesariusze oraz media. Rodzina będzie mogła wprowadzić się do swojego nowego domu jeszcze przed Świętami Wielkanocy.

Rodzina już wkrótce zamieszka w domu o powierzchni 220 m2. Znajduje się w nim 9 pokoi z 4 łazienkami, dwiema garderobami. Dom został wykończony pod „klucz” i jest przestrzenią do życia, w której dzieci będą miały odpowiednie warunki do nauki i rozwijania talentów. Wyposażono go również w stałe szerokopasmowe łącze internetowe oraz nowe komputery i tablety.

 - W imieniu całej mojej rodziny dziękuję Panu Prezesowi Budimeksu i wszystkim osobom, które były zaangażowane w budowę i wykończenie domu. To piękny gest. Nie możemy doczekać się dnia, w którym wprowadzimy się do naszego nowego domu – mówił z łzami w oczach pani Magda.

- Budowa Domu z Serca dobiegła końca. Bardzo się cieszymy, że pomimo trudności związanych z pandemią udało nam się zrealizować projekt na czas. Pani Magda będzie mogła spędzić Święta Wielkanocne w nowym, komfortowym domu. Dziękuję wszystkim partnerom za ich zaangażowanie. Dzięki Wam mogliśmy razem odmienić los tej rodziny. Zachęcam inne firmy do podejmowania podobnych akcji wsparcia – podkreśla Dariusz Blocher, Prezes Zarządu Budimex SA.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)