[FOTO] Minimalna porażka Old Boys Kutno

[FOTO] Minimalna porażka Old Boys Kutno - Zdjęcie główne

SportStadion przy ulicy Kościuszki należał dziś od Old Boyów z Kutna i Płocka, którzy w ramach odchodów 15 lecia MOSiR-u rozegrali "mecz wspomnień".

Po siedemdziesięciu minutach (spotkanie rozgrywane było systemem 2x35 min) minimalnie lepsi okazali się przyjezdni, którzy zwyciężyli 4-3. Warto podkreślić bardzo dobrą postawę kutnowskich zawodników w drugiej połowie, w której na przestrzeni zaledwie szesnastu minut trzykrotnie pokonali bramkarza rywali i byli naprawdę blisko doprowadzenia do wyrównania. Świetną okazję ku temu zmarnował między innymi Marek Kowalski, który nie wykorzystał rzutu karnego, posyłając piłkę nad poprzeczką.

Old Boys Kutno - Old Boys Płock 3-4 (0-2)
0-1 25' Dariusz Grodkiewicz
0-2 31' Sławomir Król
0-3 45' Dariusz Grodkiewicz
0-4 50' Paweł Olejniczak
1-4 54' Andrzej Rembelski
2-4 65' Tomasz Walczak
3-4 70' Andrzej Rembelski
Old Boys Kutno: Łukasz Kubiak - Krzysztof Kotkowski, Jacek Walczak, Michał Janakowski, Robert Kornacki, Marek Kowalski, Przemysław Domański, Tomasz Walczak, Roman Olczyk, Jacek Czekalski, Przemysław Chmurski, Jacek Świderski, Marek Wietrzyk, Paweł Szczepanik, Radosław Saganiak, Andrzej Rembelski, Piotr Paradowski, Andrzej Filipczak.