Trzy punkty zostają w Kutnie. KS wygrywa ze Świtem [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja:

Sport W dzisiejszym meczu 30. kolejki III ligi KS Kutno wygrał na własnym boisku ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 2:1.

Worek z bramkami w zaledwie 10. minucie spotkania rozwiązali gospodarze. Pierwsza połowa zakończyła się właśnie takim wynikiem - 1:0 dla KS-u. Początek drugiej części meczu również wyglądał bardzo korzystnie dla podopiecznych Dominika Tomczaka. W 50. minucie piłka trafiła do bramki przeciwnika po raz kolejny. Goście nie dali jednak za wygraną i zaledwie 5. minut później pokonali bramkarza KS-u. Ostatecznie spotkanie skończyło się wynikem 2:1 dla KS-u Kutno.

Po dzisiejszym meczu KS Kutno zajmuje 11. miejsce w tabeli. Piłkarze mają na swoim koncie 38 punktów.

Najbliższy mecz podopieczni trenera Dominika Tomczaka zagrają w stolicy z Ursusem Warszawa. To spotkanie już 11 maja o godz. 17:00.

KS Kutno – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1

KS Kutno: Wolański, Wielgus, Kasperkiewicz, Staniszewski, Głowiński, Kralkowski, Bujalski, Szczytniewski, Telestak, Kacela, Cudowski

Rezerwowi: Sokołowicz, Białas, Patora, Ostrowski, Kraśniewski, Żyła, Skawiński

Świt Nowy Dwór Mazowiecki: Posiadała, Dąbrowski, Kamiński, Cuch, Ślesicki, Kuźma, Sosnowski, Tkaczyk, Nawotczyński, Radionow, Yampol

Rezerwowi: Lemanowicz, Michalik H., Michalik B., Munik, Kowalczyk, Niesłuchowski, Basiuk