Kutnowscy strażacy najlepsi w województwie!

Kutnowscy strażacy najlepsi w województwie! - Zdjęcie główne

SportW dniu 12 września na stadionie Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie odbyły się XX Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Strażaków PSP w Lekkoatletyce. W klasyfikacji ogólnej reprezentacja KP PSP w Kutnie zajęła I miejsce.

Mistrzostwa zostały przeprowadzone w następujących konkurencjach:
• bieg na 100 m,
• bieg na 1000 m,
• sztafeta 4 x 100 m,
• skok w dal,
• pchnięcie kulą.
W zawodach udział wzięli strażacy reprezentujący komendy miejskie i powiatowe województwa łódzkiego.

12. st. str. Damian Okupski
Kierownikiem reprezentacji był st. kpt. Mariusz Jagodziński.

Indywidualnie najlepsze miejsca zajęli nasi zawodnicy w konkurencjach:

• pchnięcie kulą, gdzie st. ogn. Głogowski Marcin zajął II miejsce z wynikiem 12,05 m
  • skok w dal, gdzie mł. asp. Adrian Bednarek zajął II miejsce z wynikiem 5,87 m.
Dyplomy i puchary wręczali starosta powiatu bełchatowskiego Dorota Pędziwiatr, bryg. Grzegorz Janowski - zastępca Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Łodzi oraz gospodarz mistrzostw st. bryg. Wojciech Jeleń - Komendant Powiatowy PSP w Bełchatowie.