Młodziczki pokonują Widzew Łódź w meczu na szczycie

Młodziczki pokonują Widzew Łódź w meczu na szczycie  - Zdjęcie główne

SportCzwarte zwycięstwo z rzędu odniosły w miniony weekend Młodziczki KKS Pro-Basket APP Intenso, które rozegrały wyjazdowe spotkanie z Widzewem Łódź. Mecz zapowiadał się jako hit kolejki, a nawet rundy.

Zwycięsko z tego pojedynku wyszły koszykarki z Kutna, które pokonały swoje rywalki 61:51. Pierwsza połowa zakończyła się 9-punktową przewagą drużyny z Łodzi. Dopiero po przerwie podopieczne trenera Mariusza Łubińskiego odrobiły straty i wyszły na prowadzenie, którego nie oddały już do końca spotkania. Ostatecznie pokonali Widzew Łódź w IV kolejce 61:51. Najskuteczniejszą zawodniczką w spotkaniu była Nikola Tomasik, która rzuciła aż 21 punktów.

Widzew Łódź – KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 51:61 (16:17, 17:9, 7:17, 11:18)

Białoskórska Klaudia 4, Królikowska Martyna 2, Starbała Milena 0, Jędrzejczak Julia 0, Sobczyk Alicja 6, Zawierucha Nadia 5, Józefowicz Maria 4, Oliwia Łubińska 5, Zuzanna Urban 0, Aleksandra Mackiel 14, Amelia Góral 4, Nikola Tomasik 21.

Kolejne spotkanie młodziczki KKS Pro-Basket APP Intenso rozegrają w najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 w Szkole Podstawowej nr 9 w Kutnie.