Ogromne emocje przy Kościuszki. KS Kutno zremisował z rezerwami Legii Warszawa [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja:

Sport Po pełnym emocji spotkaniu, KS Kutno w meczu 17. kolejki III Ligi zremisował u siebie z rezerwami Legii Warszawa. Na stadionie przy Kościuszki kibicie byli świadkami aż sześciu bramek.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1-1. W 38. minucie do bramki gospodarzy strzelił Dawid Dzięgielewski. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy kutnianom udało się jednak wyrównać wynik po trafnym strzale Bartosza Bujalskiego.

Druga połowa spotkania obfitowała w ekscytujące zwroty akcji. Piłkarze Legii posłali piłkę do bramki KS-u aż dwukrotnie (w 79. i 84. minucie). Wydawało się, że wynik 3-1 zostanie z nami już do końca meczu. Nic bardziej mylnego - w 88. minucie bramkę dla kutnian zdobył z rzutu karnego Maciej Kraśniewski, a w doliczonym czasie gry wynik wyrównał Krystian Białas.

Warto zaznaczyć, że to już kolejny mecz z rzędu bez porażki podopiecznych Dominika Tomczaka. Po 17 spotkaniach KS Kutno ma na swoim koncie 25 punktów i zajmuje 6 miejsce w tabeli III ligi (6 wygranych, 7 remisów, 3 porażki). Dzisiejsi rywale KS-u są aktualnie na 4 miejscu z 27 punktami (7 wygranych, 6 remisów i 3 porażki).

W następnej kolejce kutnowski zespół zmierzy się z Pilicą Białobrzegi. Mecz odbędzie się już w następną sobotę 13 listopada o 13:00.

KS Kutno – Legia II Warszawa (3 – 3)

KS Kutno: Wolański, Rokosz, Głowiński (66. Bulek), Ostrowski (84. Białas), Bujalski, Patora (66. Kacela), Niedizelski (77. Świątek), Szczytniewski, Kraśniewski, Kralkowksi (84. Szczepański), Kasperkiewicz.