Rezerwy za burtą OPP

Rezerwy za burtą OPP - Zdjęcie główne

SportNie udało się piłkarzom rezerw awansować do kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski. Kutnianie musieli uznać wyższość Widzewa II Łódź przegrywając aż 1-5.

Spotkanie wyśmienicie rozpoczęło się dla podopiecznych Jacka Walczaka, którzy od 3. minuty mogli cieszyć się z prowadzenia po strzale Andrzejczaka. Jak głosi jednak polskie przysłowie: "Miłe złego początki" i w dalszej części meczu warunki dyktowali już goście z Łodzi. Widzewiacy doprowadzili do remisu w 20. minucie za sprawą Merecza. Sędzia zawodów uznał bramkę, chociaż ta zdobyta była z ewidentnego spalonego.

Po zmianie stron Widzewiacy kontrolowali już przebieg boiskowych wydarzeń. Łodzianie jeszcze czterokrotnie pokonali goalkeepera rezerw KS i po dziewięćdziesięciu minutach to oni mogli cieszyć się z upragnionego awansu do kolejne rundy OPP.

KS II Kutno – Widzew II Łódź 1-5 (1-1)

1-0 3′ Andrzejczak

1-1 20′ Merecz