Trzy punkty zostają w Kutnie. KS wygrywa ze Skalnikiem Sulejów [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja:

Sport W dzisiejszym meczu 12. kolejki IV ligi KS Kutno wygrał na własnym boisku ze Skalnikiem Sulejów 4:0.

Do dzisiejszego spotkania kutnianie przystępowali z 10. pozycji w tabeli z dorobkiem 16 punktów. Przyjezdni uzbierali natomiast do tej pory 19 punktów, co uplasowało ich na 8. miejscu.

Worek z bramkami, trafieniem Marcina Kaceli, otworzyli zawodnicy Jacka Walczaka w 26. minucie. Taki wynik utrzymywał się do końca pierwszej połowy.

Druga część spotkania to kolejne bramki dla KS-u. W 51. minucie bramkarza Skalnika Sulejów kolejny raz pokonał Kacela. W 51. minucie zrobił to z kolei Dominik Głowiński, a w 63. Mateusz Borcuch.

Po meczu KS wskoczył na 8. miejsce w tabeli IV ligi mając na swoim koncie 19 punktów.

KS Kutno – Skalnik Sulejów 4:0

1-0   26’ Kacela

2-0   51’ Kacela

3-0   57’ Głowiński

4-0   63’ Borcuch

KS Kutno (wyjściowy skład): Błażejczyk, Florczak, Padzik, Głowiński, Dąbrowski, Kacela, Telestak, Wielgus, Borcuch, Kralkowski, Sobczak