Reklama

W KAHLPN bez zmian. Drużyny mówią „nie” zrzeszonym zawodnikom

Opublikowano:
Autor:

W KAHLPN bez zmian. Drużyny mówią „nie” zrzeszonym zawodnikom - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Wczoraj w sali konferencyjnej MOSiR odbyło się spotkanie organizacyjne przedstawicieli poszczególnych zespołów Kutnowskiej Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej.

Spotkanie rozpoczął dyrektor MOSiR Paweł Ślęzak, który wspólnie z kierownikami ligi Zbigniewem Baranem i Mirosławem Krzymińskim zaproponowali aby przedyskutować ewentualny udział w lidze zawodników z zrzeszonych w klubach sportowych od A-klasy w dół.

Wobec braku aprobaty, skupiono się w dyskusji na zawodnikach tylko B-klasy. Po długiej dyskusji, propozycja spotkała się z negatywnym przyjęciem i w głosowaniu jawnym ją odrzucono. Na dzień wczorajszy akces gry w lidze zgłosiło 19 zespołów.

Zgłoszenia (przypominamy, że skuteczne zgłoszenie to takie przy którym jest wpłata wpisowego – 350 zł) drużyn można dokonywać bezpośrednio w biurze MOSiR ul. Kościuszki 26, bądź online na adres info@mosir.kutno.pl, zaś wpisowe na konto: Bank BGŻ 85 2030 0045 1110 0000 0239 2050 w terminie do 14.11.2018r. (środa). Start ligi 18 listopada (niedziela).

- Szkoda, że uczestnicy KAHLPN tak rygorystycznie podeszli do propozycji udziału zawodników z zrzeszonych, najpierw w A-klasie, a później w klasie B. Z całym szacunkiem dla graczy B- klasy, ale są takimi samymi amatorami jak pozostali uczestnicy ligi, także wszyscy mieliby równe szanse, a zysk byłby taki, że udział w rozgrywkach wzięło by więcej drużyn. No cóż, taka była wola uczestników, może w przyszłym roku uda się coś zmienić – powiedział Paweł Ślęzak

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE