Reklama

Reklama

20 JUBILEUSZ FRESENIUS KABI W KUTNIE

Opublikowano: śr, 30 wrz 2020 09:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Reklama

Polska część międzynarodowego koncernu Fresenius Kabi z Wytwórnią Płynów Infuzyjnych w Kutnie świętuje swoje dwudziestolecie.

30 września 2000 roku Fresenius Kabi, zakupiło Wytwórnię Płynów Infuzyjnych w Kutnie rozpoczynając produkcję płynów, które są dystrybuowane do polskich szpitali, oraz eksportowane do wielu europejskich i pozaeuropejskich krajów.

Z okazji jubileuszu, zakład w Kutnie przygotował dla pracowników 20 niespodzianek, które odbywać się będą przez 20 tygodni.

- Wielka gala jubileuszowa, została przekonwertowana w hybrydowe eventy, które będą odbywały się online i stacjonarnie z zachowaniem reżimu sanitarnego. Jako firma odpowiedzialna społecznie, zadbaliśmy o to, aby nasi pracownicy świętowali bezpiecznie, a jako firma, która dba o swoich ludzi chcemy zagwarantować im świetną rozrywkę z mnóstwem atrakcji i nagród - komentuje Monika Ostapowska, Dyrektor ds. personalnych i finansowych Fresenius Kabi Polska.

Aby podkreślić szczególną datę, firma postawiła na efekty wizualne. Nad zakładem przy ulicy Sienkiewicza zawisł wczoraj ogromny sterowiec z logotypem Fresenius Kabi 20 lat, a o zmierzchu można było zobaczyć świetlne logotypy na budynku wytwórni, oraz flagi i banery powitalne przy wjeździe od ulicy Sienkiewicza i Rychtelskiego. Liczba 20 stała się symbolem wielkiego świętowania, które potrwa aż do lutego 2021 roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)