Reklama

"3 razy TAK!"

Opublikowano:
Autor:

"3 razy TAK!" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 10 października o godzinie 20 został wyemitowany kolejny odcinek bardzo popularnego programu „Mam talent”.Paweł Kułaga – instruktor grup reprezentacyjnych Street Dance Studio i KDK – zaprezentował się wraz ze swoją taneczną partnerką Iwoną Drzymałą w duecie pole dance. Zachwycone jury oczywiście obdarowało duet „Black Lips” trzykrotnym TAK!.

Paweł Kułaga - wszechstronny tancerz i dyplomowany instruktor tańca hip-hop, modern jazz, pole dance. Miał okazję szkolić się pod okiem najlepszych w Debbie Reynolds Studio w Los Angeles, czy w nowojorskim Broadaway Dance Center. Szkolił się ponadto w londyńskim Pineapple Studio czy DanceWorks.

Tańczył m in na deskach Teatru Aoia czy Teatru Nowego w Łodzi. Miał okazję tańczyć podczas eventow Desperados Wild Spots w Krakowie, Miss Polski Ziemi Łódzkiej, czy Miasto Kobiet Od niespełna roku mieszka w Łodzi, gdzie rozwija swoją kolejną pasję, jaką jest pole dance. Obecnie współpracuje z Teatrem Muzycznym w Łodzi, oraz pracuje w charakterze instruktora w szkole tańca Urban Dance Zone w Łodzi oraz Black Lips Pole Dance Studio. Kocha pracę z dziećmi i młodzieżą, a jego zajęcia dają powiew świeżości oraz niesamowitą energię!

W STREET DANCE STUDIO prowadzi:
HIP-HOP – 6-9 latki – LUZIK
HIP-HOP – 9-12 lat – BEAT KILLERS
MODERN JAZZ – 7 – 11 lat – SZOK JUNIOR
MODERN JAZZ – młodzież i dorośli – SZOK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE