Reklama

Reklama

50 lat razem! Złote Gody Państwa Łuczaków [ZDJĘCIA]

Opublikowano: sob, 11 cze 2022 13:01
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 50 lat temu powiedzieli sobie sakramentalne tak. Dziś Państwo Maria i Piotr Łuczakowie wspominali to wydarzenie wraz z rodziną w Urzędzie Stanu Cywilnego. Postanowiliśmy wybrać się tam z obiektywem i uwiecznić ten wyjątkowy jubileusz.

Reklama

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 11:30 w kutnowskim Urzędzie Stanu Cywilnego. Przewodniczył jej prezydent Zbigniew Burzyński, który pogratulował dostojnym Jubilatom wytrwałości, życzył zdrowia i dozgonnej miłości oraz uhonorował ich Medalami Prezydenta RP za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

- Z okazji jubileuszu Złotych Godów życzę Państwu, aby nadchodzące dni, miesiące, lata były pełne optymizmu i radości. Przed Wami wspaniały czas na urzeczywistnianie swoich pasji i zainteresowań. Życzę Państwu dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności na kolejne lata związku małżeńskiego, pełne wzajemnego poszanowania i dozgonnej miłości – mówił Zbigniew Burzyński. 

Państwo Łuczakowie pobrali się 4 września 1971 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Oporowie. Jak podkreślał prezydent Kutna, na pewno nie bez obaw podjęli decyzję o wspólnej drodze. 

- Przyrzeczenie to składaliście Państwo z ufnością, że będziecie dzielić dobre i złe chwile, wspomagać się wzajemnie i cieszyć się wspólną radością. Każde małżeństwo tworzy swoją niepowtarzalną kartę historii. Na pewno nie bez obaw podejmowaliście decyzję o wspólnej drodze. Wszystkie te przeżycia – radości i smutki, troski i obowiązki – związały Was jeszcze bardziej, a dziś mija ponad 50 lat, od kiedy wspólnie idziecie przez życie – zaznaczył.

Jubilaci otrzymali również dyplomy i kwiaty, a po uroczystości nie mogło zabraknąć symbolicznej lampki szampana i wspólnych pamiątkowych zdjęć.

Zapytaliśmy Panią Marię i Pana Piotra jaki jest ich przepis na długowieczny związek.

- Wspierać się wspólnie i pomagać sobie. Oby zdrowie było, to się w zgodzie żyje i wszystko da się pokonać – mówili. 

Dostojnym Jubilatom jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje!

W Urzędzie Stanu Cywilnego odbyła się dziś jeszcze jedna uroczystość Złotych Godów. Fotorelacja z niej już wkrótce.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy