Reklama

Reklama

„Akcja Miś” przełożona przez COVID-19. Kiedy zbiórka prezentów dla dzieci?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum KCI

„Akcja Miś” przełożona przez COVID-19. Kiedy zbiórka prezentów dla dzieci? - Zdjęcie główne

"Akcja Miś" odbywa się w Kutnie od 9 lat | foto archiwum KCI

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W tym roku miała odbyć się jubileuszowa dziesiąta edycja "Akcji Miś", lecz niestety plany organizatora zostały pokrzyżowane przez pandemię koronawirusa.

Reklama

"Akcja Miś", której organizatorem i pomysłodawcą jest Tomasz Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego, odbywała się już dziewięciokrotnie i w 2020 miałaby swoje 10. urodziny. Plany pokrzyżowała jednak sytuacja epidemiologiczna.

- Akcja po raz pierwszy od lat nie odbędzie się w takiej formie, jak dotychczas. W związku z trwającą pandemią i w trosce o zdrowie innych, podjąłem decyzję, że „Akcja Miś” zostanie przełożona na przyszłoroczną Wielkanoc. Wierzę, że wówczas będziemy mogli się wspólnie spotkać i nieść pomoc potrzebującym - komentuje Tomasz Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego i organizator „Akcji Miś”.

T. Walczewski dodaje, że przez wiele lat głównym punktem zbiórki darów w Kutnie był Fikoland przy ul. Warszawskie Przedmieście. Teraz – w związku z szeregiem obostrzeń – lokal jest zamknięty i jak mówi organizator akcji, było to jednym z powodów przełożenia inicjatywy na przyszły rok.

Patronem medialnym jest portal KCI i Gazeta Lokalna Kutna i Regionu.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy