Reklama

[AKTUALIZACJA] Będzie piękniej wokół MDK-u? Przetarg nieważny

Opublikowano:
Autor:

[AKTUALIZACJA] Będzie piękniej wokół MDK-u? Przetarg nieważny - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Był już budynek starostwa, teraz przyszedł czas na Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie, a przynajmniej na teren wokół niego. Powiat podejmuje działania zmierzające do zagospodarowania przestrzeni wokół placówki. Było blisko, jednak ostatnie postępowanie przetargowe trzeba było unieważnić. Dlaczego?

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze, a te w tym przypadku bardzo się nie zgadzały. Starostwo Powiatowe w Kutnie bowiem na projekt zagospodarowania terenu wokół budynku MDK-u planowało przeznaczyć 10 tys. zł brutto.

Co miałoby być wykonane w jego ramach?

- Planujemy przebudowę chodników, częściową przebudowę ogrodzenia, a także myślimy o architekturze ogrodowej - mówi Jacek Saramonowicz, dyrektor Wydziału Zarządu, Rozwoju i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Kutnie.

Do przetargu zgłosiło się 5 oferentów. Jedną z ofert odrzucono, a pozostałe 4 oferty, które brano pod uwagę, opiewały na dużo wyższe kwoty. Najniższa z nich blisko dwukrotnie przekraczała przeznaczony na ten cel przez powiat budżet. W związku z tym przetarg unieważniono.

Kiedy kolejny? O tym poinformujemy wkrótce.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE