Reklama

Reklama

Aż dwie godziny zabawy, a dochód z biletów przeznaczą dla dzieciaków! Metallica będzie niosła się po sali!

Opublikowano: sob, 21 maj 2022 00:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już na początku czerwca w Kutnie czeka nas aż 120 minut dobrej muzyki, a dodatkowym smaczkiem jest to, że dochód z biletów na ten koncert będzie przeznaczony dla naszych dzieciaków. Wydarzenie organizuje Anti-Violent Agency Marek Kurnatowski. Patronat honorowy nad koncertem objął Przewodniczący Rady Miasta Kutna Mariusz Sikora.

Reklama

3 czerwca w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca odbędzie się koncert Official Tribute to Metallica zespołu Scream Inc. Wydarzenie odbędzie się o godzinie 19:00 i wspólnie z organizatorami zachęcamy, by już teraz zaplanować sobie nieco wolnego czasu i wybrać się do CTMiT. Warto tutaj dodać, że dochód z koncertu zostanie przeznaczony na organizację zajęć dla dzieci spędzających wakacje w Kutnie. 

Koordynatorem wydarzenie będzie Kutnowski Dom Kultury. Bilety w cenie 60 zł można nabywać w KUP BILECIK. W dniu koncertu bilet będzie kosztować 70zł.

- Historia tego bandu tribute to Metallica przypomina scenariusz filmowy. Przyjaciele zaczęli grać utwory Metalliki dla rozrywki - podobno dlatego, że nie mogli doczekać się koncertu swojego ulubionego zespołu na Ukrainie. Nie spodziewali się, iż już niebawem wygrają festiwal w Kijowie i ruszą w trasę koncertową. Młodzi muzycy zaczęli odnosić sukcesy najpierw na lokalnym rynku, później również w innych europejskich krajach. Obecnie to jedyny oficjalnie zaakceptowany przez Metallicę tribute to band. Na koncert w Kutnie zespół przygotowuje 2 godzinny set – zapowiadają organizatorzy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy