AZS idzie jak burza!

AZS idzie jak burza! - Zdjęcie główne

WydarzeniaKoszykarze AZS WSGK Polfarmex Kutno idą jak burza. Dziś w hali SP nr 9 wysoko wygrali z WOSSM Warszawa aż 81:53 (24:6, 19:24, 19:15, 19:8). Pokaz skuteczności dał znów Aleks Perka, autor 24 punktów!Fotoreportaż Marcina Nadolskiego

AZS WSGK Polfarmex Kutno 81:53 WOSSM Warszawa
(24:6, 19:24, 19:15, 19:8)

AZS WSGK Polfarmex Kutno:
A. Perka 24, B. Strzelecki 10, T. Deja 10, P. Pydych 9 (1), G. Małecki 8, M. Marciniak 7 (1), K. Kromer 6, T. Smorawiński 3, P. Karólewski 2, J. Kowalski 2, S. Kopczyński 0

OSSM WOZKosz Warszawa: R. Piesio 14, P. Śpica 9, M. Luto 7, M. Niedbalski 6 (1), P. Jaworski 6, F. Kober 4, D. Kalinowski 4, P. Rychłowski 3, P. Tonbryk 0, B. Bojko 0

Andrzej Kowalczyk, trener AZS:
W naszym wykonaniu najlepsze były pierwsza i ostatnia kwarta, w których daliśmy rzucić rywalom po zaledwie sześć i osiem punktów. Postanowiłem poeksperymentować w drugiej kwarcie i odbiło się to troszkę na wyniku, ale najważniejsze, że wysoko wygraliśmy. To robi wrażenie. Mamy bardzo dobry zespół, poprawiamy coraz więcej elementów i trzeba być dobrej myśli.