AZS przegrał z Piasecznem

AZS przegrał z Piasecznem - Zdjęcie główne

WydarzeniaPrzegraną 81:71 (26:14, 19:15, 22:19 i 14:23) zakończył się mecz koszykarzy AZS WSGK POL-FOL Kutno z drużyną KS NORGIPS Piaseczno, który odbył się dzisiaj w hali sportowej SP nr 9 w Kutnie. Było to dziewiąte spotkanie I kolejki rozgrywek II ligi."Przeciwnik przeważał w każdym elemencie gry. Przez trzy kwartypopełnialiśmy bardzo dużo błędów. Zryw w ostatniej kwarcie nie pozwoliłskutecznie zagrozić rywalowi. Chciałem podziękować kibicomza wspaniały doping i liczne przybycie" - komentuje Marek Koralewski,kierownik kutnowskiej drużyny.

Punktowali: P. Wyrzykowski (20), A. Goss (16), M. Micielski (11), K. Jażdżewski (6), K. Kromer (7), M. Krawiec (4), T. Szczepaniak (4),A. Molski (2), K. Tarnachowicz (1). Następny mecz odbędzie się 9 grudnia na wyjeździe z zespołem ŻTS Nowy Dwór Gdański. Natomiast wszystkich kibiców zapraszamy na ostatni mecz w tym roku, który będziemy mogli obejrzeć 16 grudnia w Kutnie z drużyną Novum Bydgoszcz.