AZS przegrywa w Piasecznie

AZS przegrywa w Piasecznie - Zdjęcie główne

WydarzeniaKoszykarze AZS WSGK Polfarmex Kutno niespodziewanie przegrali na wyjeździe z PWiK Piaseczno 88:96 (22:19, 25:31, 21:24, 20:22). Najskuteczniejszy w kutnowskiej ekipie był Paweł Pydych, autor 22 punktów.

"Akademicy" wygrali pierwszą kwartę 22:19 i nic nie zapowiadało, że wyjadą z Piaseczna na tarczy. O końcowym wyniku zadecydowała druga kwarta, w której podopieczni Andrzeja Kowalczyka przegrali 31:25. Po przerwie podwarszawska drużyna wygrała kolejne dwie części meczu odpowiednio 24:21 oraz 22:20 i nadal ma szansę na awans na trzecią lokatę. Kutnianie zajmują pozycję wicelidera.

PWiK Piaseczno 96:88 AZS Polfarmex Kutno
(19:22, 31:25, 24:21, 22:20)

PWiK Piaseczno: D. Zapert 21 (1), T. Wójcikowski 20 (3), A. Paszkiewicz 15 (3), D. Majewski 14 (2), T. Borkowski 14, P. Andres 7, R. Pietrzak 5 (1), M. Wojtyński 0

AZS Polfarmex Kutno: P. Pydych 22 (4), G. Małecki 14, T. Deja 14, A. Perka 14, M. Marciniak 9 (1), M. Bacik 7, P. Pustelnik 3 (1), T. Smorawiński 3, K. Kromer 2