AZS przegrywa z Księżakiem

AZS przegrywa z Księżakiem - Zdjęcie główne

WydarzeniaDo zwycięstwa zabrakło niewiele - kutnowski AZS WSGK przegrał na wyjeździe z Księżakiem Łowicz 91:99. Była to pierwsza porażka ekipy z Kutna w rozgrywkach ligowych 2009/2010.Księżak jak dotąd nie ma na koncie żadnej przegranej, zajmując drugie miejsce w tabeli. AZS spada na miejsce szóste.

Już w pierwszej kwarcie Księżak wysunął się na prowadzenie, wygrywając 32:29. W dwóch następnych kwartach AZS kontratakował, lecz drużyna z Łowicza nie dała sobie wydrzeć zwycięstwa.

Przypomnijmy, że w najbliższą środę w Kutnie (SP nr 9) odbędzie się mecz pomiędzy AZS WSGK, a AZS Radex Szczecin. Początek o godz. 17.00, wstęp wolny.

Księżak Łowicz - AZS WSGK Pol-Fol Kutno 99:91 (32:29, 21:20, 17:25, 29:17). Punktacja dla Kutna: Łukasz Bąk - 32, Tomasz Nogalski - 20, Bartłomiej Strzelecki - 11, Adam Rajkowski - 9, Radosław Kubala - 7, Adam Gołuch - 6, Tomasz Szczepaniak - 2, Michał Pawlak - 2, Piotr Karólewski - 2. Dla Łowicza najlepiej punktował Kacper Kromer - 26 pkt, nota bene były gracz AZS.