AZS wygrał memoriał w Lublinie

AZS wygrał memoriał w Lublinie - Zdjęcie główne

WydarzeniaKoszykarze AZS WSGK Polfarmex Kutno po trzech zwycięstwach z drużynami pierwszoligowymi wygrali Memoriał Zdzisława Niedzieli w Lublinie. Podopieczni Jarosława Krysiewicza zmierzyli się z MOSiR-em Krosno, gospodarzami Startem Lublin oraz SKK Siedlce.

W pierwszym dniu turnieju towarzyskiego rozgrywanego w Lublinie koszykarze kutnowskiego AZS-u zmierzyli się z drużyną MOSiR-u Krosno. Akademicy dominowali przez całe spotkanie, ani na chwilę nie oddając zyskanego już na początku prowadzenia. Ostatecznie pierwszy mecz turnieju wygrali zasłużenie 76:62.

W drugim dniu koszykarze z Kutna rozbili gospodarzy - drużynę Startu Lublin 91:54, w kwartach 22:17, 27:15, 21:11, 21:11.

Ostatni dzień przypieczętował sukces. Koszykarze AZS-u nie dali żadnych szans drużynie z Siedlec wygrywając 67:49, w kwartach 13:9, 21:8, 19:19, 14:13. Podopieczni Jarosława Krysiewicza po trzech zwycięstwach z drużynami pierwszoligowymi zasłużenie wygrali Memoriał Zdzisława Niedzieli w Lublinie!