Reklama

Bajkowy Poranek w Krośniewicach

Opublikowano:
Autor:

Bajkowy Poranek w Krośniewicach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już w najbliższą niedzielę, 26 kwietnia o godz. 10.30 Muzeum im. Jerzego Dunin-Borkowskiego w Krośniewicach zaprasza na trzeci "Bajkowy Poranek w Muzeum". Motywem przewodnim niedzielnego spotkania staną się zwierzęta. Po raz kolejny sala muzealna na chwilę zamieni się w domowe kino, a uczestnicy spotkania będą mieli możliwość obejrzenia bajek: "Awantura w Zwierzątkowie" i "Awantury i wybryki małej małpki Fiki-Miki", wyświetlanych za pomocą projektora. Po projekcji zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w warsztatach twórczych.

Tym razem naszym materiałem plastycznym stanie się glina, z której każdy z uczestników będzie mógł ulepić wymarzone zwierzątko. Dla najmłodszych uczestników przygotowaliśmy także plastelinę. Czas spotkania - ok. 1-1,5h. Jak zawsze zachęcamy do uczestnictwa wszystkich, bez względu na wiek. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i dziadkami.

Wstęp na zajęcia jest bezpłatny, a Muzeum zapewnia niezbędne materiały plastyczne, jednak z uwagi na konieczność ich wcześniejszego przygotowania prosimy o zapisywanie się na zajęcia.

Zapisów można dokonywać telefonicznie, pod numerem tel. (24) 252-33-47, mailowo na adres [email protected] lub osobiście w kasie Muzeum (Pl. Wolności 1, Krośniewice). Uczestnikom zbierającym pieczątki przypominamy o zabraniu ze sobą karnetów. Zapraszamy! Ilość miejsc ograniczona!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE