Reklama

Reklama

"Bezpieczne wakacje z Powiatem Kutnowskim" - startuje wyjątkowa akcja Starostwa

Opublikowano: 29 czerwca 2021 11:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Starostwo Powiatowe zorganizowało dzisiaj konferencję poświęconą bezpiecznemu wakacyjnemu wypoczynkowi. To początek akcji „Bezpieczne wakacje z powiatem kutnowskim”.

Reklama

W budynku Starostwa Powiatowego w Kutnie członkowie zarządu oraz władze okolicznych gmin spotkały się dzisiaj z dziennikarzami. Głównym tematem spotkania było rozpoczęcie akcji: „Bezpieczne wakacje z Powiatem Kutnowskim” oraz ogłoszenie konkursu „Aktywnie i bezpiecznie spędzam wakacje” organizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Kutnie. Współorganizatorem konkursu jest Starostwo Powiatowe w Kutnie, Urząd Gminy w Krzyżanowie, Urząd Gminy w Strzelcach oraz Urząd Gminy w Dąbrowicach.

Jednym z głównych punktów programu był przedpremierowy pokaz spotu nakręconego przez Starostwo. Już jutro pojawi się on na fanpage’u Starostwa Powiatowego, a zdjęcia zza kulis można znaleźć TUTAJ.  

Na konferencji pojawili się Członek Zarządu Powiatu Tomasz Walczewski, Kierownik KRUS w Kutnie Ewa Rzymkowska, Wójt gminy Dąbrowice Dorota Dąbrowska oraz Wójt gminy Strzelce Tomasz Grabowski

Na miejsce przybyli też przedstawiciele służb mundurowych z Powiatu Kutnowskiego - oficer prasowy KPP w Kutnie Edyta Machnik i kpt. mgr inż. Mariusz Dudkowski – zastępca oficera prasowego KP PSP w Kutnie.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE