Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Starostwo i służby mundurowe z naszego powiatu nagrały wspólny spot. Chodzi o...

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Starostwo Powiatowe w Kutnie po raz kolejny przypomina o bezpiecznych wakacjach. Po zeszłotygodniowej akcji dla najmłodszych przyszła pora na film promujący bezpieczeństwo nad wodą.

Reklama

- Wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Kutnie, Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie i Ochotniczą Strażą Pożarną w Dąbrowicach nakręciliśmy spot propagujący bezpieczne zachowania nad wodą – informuje Starostwo. 

Spot pojawi się już 30 czerwca na fanpage’u Starostwa Powiatowego. Udało się go zrealizować dzięki Gminie Dąbrowice, Gminie Krzyżanów, Gminie Strzelce, firmie Dermex oraz Kutno TV. Współpracę zaoferowało też Krośniewickie Towarzystwo Wędkarskie. 

- Już niebawem stworzymy kolejne projekcje dotyczące bezpieczeństwa na drodze i w rolnictwie. Naszym celem jest uświadomienie społeczeństwa o zagrożeniach, które niestety bardzo często występują podczas wykonywania codziennych czynności, takich jak praca czy odpoczynek – dodaje. 

Przypomnijmy, że w poprzednim tygodniu Starostwo Powiatowe wraz z Nadleśnictwem Kutno zorganizowało akcję "Bezpieczne wakacje" dla dzieci z kutnowskiej "Jedynki". Wydarzenie relacjonowaliśmy TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE