Reklama

Bezpłatne szkolenie prowadzone przez ekspertów ZUS

Opublikowano:
Autor:

Bezpłatne szkolenie prowadzone przez ekspertów ZUS - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. wraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych I oddział w Łodzi zapraszają na bezpłatne szkolenie prowadzone przez ekspertów ZUS w zakresach: • „Elektroniczne zwolnienia lekarskie E - ZLA od stycznia 2016 roku - korzyści i ułatwienia oraz zmiany w zasiłkach z ubezpieczeń społecznych”;• „Program dofinansowania przedsiębiorstw - bezzwrotne wsparcie finansowe”.Spotkanie odbędzie się w dniu 19 lutego 2016 roku (piątek) w godz. 9 - 14 w sali konferencyjnej Agencji Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. przy ul. Wyszyńskiego 11.

Rejestracja uczestników prowadzona będzie od 11 do 17 lutego. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, organizator zastrzega sobie prawo
do wcześniejszego zamknięcia listy zgłoszeń.

08.30-09.00 - Rejestracja uczestników;
11.00-11.10 - Przerwa kawowa;
11.10-13.00 - „Program dofinansowania przedsiębiorstw - bezzwrotne wsparcie finansowe” Pani Bogusława Paderewska - Naczelnik Wydziału Orzecznictwa Lekarskiego i Prewencji;
13.00-14.00 - „Obserwatorium lokalnego rynku pracy - prezentacja PUP w Kutnie” Pani Anna Rzeźnicka - Kierownik Obserwatorium Lokalnego Runku Pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kutnie.

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez przesłanie formularza zgłoszeniowego dostępnego w załączniku na adres e-mail: arrk@kutno.net.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE