Reklama

Blok na Barlickiego wciąż bez lokatorów

Opublikowano:
Autor:

Blok na Barlickiego wciąż bez lokatorów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od ponad roku trwa modernizacja kamienicy na ul. Barlickiego. Choć ukończenie remontu planowano na wrzesień, a lokatorzy mieli wprowadzić się już dwa miesiące temu, to klucze do mieszkań wciąż nie trafiły w ich ręce. Kiedy nowy blok wreszcie zostanie oddany do użytku?Budynek na Barlickiego jest własnością miasta. Cała inwestycja to koszt 1,2 mln złotych. Po modernizacji znajdzie się tu 10 mieszkań. Termin ukończenia prac remontowych początkowo ustalono na koniec września, lecz w wyniku poślizgu w remoncie, wykonawca, firma "Elbud" z Gostynina wystąpiła do Zarządu Nieruchomości Miejskich o przedłużenie prac, natomiast nowy termin oddania budynku do użytku zaplanowano na 15 listopada.

Niestety, również tym razem nie udało się firmie dotrzymać słowa i przedsiębiorstwo będzie musiało ponieść karę finansową.

- Codziennie jesteśmy na terenie budowy, sprawdzamy postępy w pracach. Obecnie trwa wykańczanie wnętrza, malowanie mieszkań. Wykonawca twierdzi, że blok zostanie wyremontowany do końca listopada, my wątpimy, że wyrobi się w tym terminie i szacujemy, że budynek zostanie oddany do użytku pod koniec grudnia - informuje nas Marian Sierpiński, dyrektor Zarządu Nieruchomości Miejskich.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE