Reklama

Reklama

Budowę w Kutnie odwiedził… komik. "Czy to legalne, że kierownik nie ma wąsa?" [WIDEO/ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Budowę, która jest obecnie realizowana w jednym z zakładów działających w Kutnie odwiedził… komik. Rozmawiał zarówno z inwestorem, jak i wykonawcami, których pytał m.in. o to, czy to legalne, że kierownik budowy nie ma wąsa.

Reklama

W Kutnie trwa budowa magazynu wysokiego składowania. Inwestorem jest belgijska spółka Katoen Natie, która w 2020 przejęła Centrum Logistyczne Nijhof-Wassink przy ul. Intermodalnej i konsekwentnie realizuje swoje plany inwestycyjne. Firma wybudowała nową baterię 42 silosów i przeniosła 42 silosy zlokalizowane wcześniej przy ul. Holenderskiej.

Warto dodać, że w sieci co jakiś czas pojawiają się filmiki z prowadzonych prac, o czym pisaliśmy m.in. W TYM MIEJSCU.

Budowę magazynu odwiedził komik, a film z tej wizyty zamieścił wykonawca inwestycji, firma Commercecon.

- Julek dotarł do Kutna na budowę centrum logistyczne firmy Katoen Natie, gdzie próbował ustalić: Czy zgodnie z obowiązującym dziś prawem kierownik budowy może być bez „wąsa”? Ile razy, podczas pierwszych trzech miesięcy współpracy, zdążyliśmy już zirytować Inwestora? Jaka magiczna technologia pozwala postawić halę magazynową w pół roku, skoro wymiana kafelków w łazience Julka zabrała tyle samo czasu? – opisuje wizytę komika wykonawca inwestycji.

Odpowiedzi na te i inne pytania w filmiku na końcu artykułu.

Firma Commercecon zajmuje się budową obiektów przemysłowych różnego przeznaczenia, takich jak hale hale magazynowe i produkcyjne, centra logistyczne, hale handlowe, targowe i sportowe, salony samochodowe, obiekty strategiczne dla wojska, oraz inne obiekty przemysłowe.

Z kolei wartość inwestycji polegającej na budowie magazynu wysokiego składowania to ok. 30 mln zł. Firma skorzystała z pomocy publicznej oferowanej przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomicznej. Stosowną decyzję o wsparciu Katoen Natie otrzymała w grudniu 2021 r. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy