Reklama

Reklama

Burze znów postraszyły mieszkańców Kutna i okolic. Gdzie było najgorzej?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe/OSP KRSG Komadzyn

Burze znów postraszyły mieszkańców Kutna i okolic. Gdzie było najgorzej? - Zdjęcie główne

W poniedziałek strażacy podjęli kilkanaście interwencji | foto poglądowe/OSP KRSG Komadzyn

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Po spokojnym weekendzie, wczoraj burze znów nawiedziły powiat kutnowski. Choć nawałnica nie przybrała tak niszczycielskiej siły jak w minionym tygodniu, i tak przyprawiła część mieszkańców o szybsze bicie serca. Strażacy interweniowali kilkanaście razy. W której gminie żywioł najmocniej dał się we znaki?

Reklama

W dniach od 9 do 12 lipca na terenie powiatu kutnowskiego odnotowano 96 zdarzeń związanych z usuwaniem skutków nawałnic. Najwięcej pracy strażacy mieli w czwartek i piątek, co relacjonowaliśmy TUTAJ i TUTAJ

Weekend nie obfitował już w tak silne nawałnice, jednak poniedziałek znów nie należał do spokojnych. Po południu burze ponownie pojawiły się nad naszym powiatem. Straż pożarna podjęła łącznie kilkanaście interwencji, głównie w związku z połamanymi drzewami.  

Najwięcej z nich dotyczyło gminy Bedlno, gdzie strażacy interweniowali pięciokrotnie: w Wojszycach, Szewcach-Walentyna, Szewcach Owsianych oraz dwukrotnie w Waliszewie. Żywioł przypomniał o sobie mocno także w Żychlinie, gdzie służby wyjeżdżały trzykrotnie. Poważne szkody burza wyrządziła w Marcinowie (gmina Krzyżanów), uszkadzając dach budynku. 

Ponadto interwencje straży pożarnej miały miejsce w: Rejmontowie (gmina Strzelce), Krzyżanówku (gmina Krzyżanów), Kutnie, a także dwukrotnie w Dąbrowicach. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy