Reklama

Było sobie życie

Opublikowano:
Autor:

Było sobie życie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia marcredo Center Kutno serdecznie zaprasza na organizowane w dniach od 29 listopada do 4 grudnia niecodzienne wydarzenie popularnonaukowe i edukacyjne, które odbywać się będzie na terenie marcredo w Kutnie.Interaktywna wystawa czynna będzie w dniach od 29 listopada do 4 grudnia, tj. od wtorku do soboty w godz. 10-21 i w niedzielę w godz. 10-20.

„Focus Pobudza Neurony – Było sobie życie” to szereg atrakcji o charakterze edukacyjno-rozrywkowym z animacjami i propozycjami skierowanymi do wszystkich mieszkańców regionu - zarówno dorosłych, jak i dzieci z Kutna i okolic. Organizatorzy zapraszają też grupy z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych.

W specjalnym namiocie sferycznym będącym makietą ludzkiego mózgu, zaaranżowanym na 20-osobowe kino wyświetlane będą, dopasowane do wieku odbiorców, filmy ze znakomitej, francuskiej serii „Było sobie życie”.

W Strefie Edukacji i Kreatywnej Zabawy odwiedzający usłyszą przystępną opowieść o 4 ważnych częściach ludzkiego ciała – mózgu, sercu, tułowiu i układzie krwionośnym. Do dyspozycji zwiedzających dostępne będą specjalne fantomy.

Dla zainteresowanych wystawiony zostanie naturalnych rozmiarów model ludzkiego szkieletu. Umożliwi on zapoznanie się z konstrukcją DNA, zaś pod mikroskopem przeprowadzić będzie można swoje pierwsze badania laboratoryjne.

marcredo Center Kutno wzbogaci wydarzenie o warsztaty pierwszej pomocy. Na najbardziej zaangażowane w trakcie warsztatów dzieci czekają nagrody.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE