Reklama

Reklama

Chcesz, by Twój rower był bezpieczny? Oznakuj go w kutnowskiej komendzie

Opublikowano: 3 lipca 2020 14:35
Autor:

Chcesz, by Twój rower był bezpieczny? Oznakuj go w kutnowskiej komendzie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W związku z trwającym już w pełni sezonem rowerowym Komenda Powiatowa Policji w Kutnie zaprasza wszystkich chętnych do znakowania swoich jednośladów. Już w czwartek, 9 lipca w godzinach 9-14 na terenie kutnowskiej komendy przy ulicy Toruńskiej 14 będzie można oznakować swój rower.

Reklama

W związku trwającą epidemią i obostrzeniami, każdą osobę, która chce oznakować swój rower prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr (24) 253-22-88 lub (24)253–22-21 w celu umówienia się na konkretną godzinę znakowania jednośladów. Pamiętajmy o zabraniu ze sobą maseczki ochronnej oraz rękawiczek, a także dokumentów kupna roweru oraz dokumentu potwierdzającego tożsamość. W przypadku rowerów należących do osób małoletnich obowiązkowo powinien być obecny opiekun prawny.

Kutnowska policja działania prewencyjno-profilaktyczne związane ze znakoweniam rowerów prowadzi od kilku lat i cieszą się one dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego miasta. Głównym celem tych działań jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży rowerów poprzez nanoszenie na nie cech identyfikacyjnych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (6)
 • rok temu | ocena +0 / -0

  Milena

  Hej Mam na imie Milena i mam 23 lata :). Napisz do mnie na www.milepanie.pl/milena89 jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą.

 • rok temu | ocena +1 / -1

  Xxx

  Nie wiele daje to znakowanie roweru w ubiegłym roku spakowałem rower został skradziony spód sklepu i nie został do dziś odnaleziony

 • rok temu | ocena +3 / -3

  Ocena od kg

  Główny Inspektor Farmaceutyczny, w trosce o zdrowie i życie Pacjentów, podjął decyzję o wycofaniu z poziomu Pacjenta następujących serii: Furosemidum Polfarmex (Furosemidum), tabletki 40 mg, numer serii: 020320, termin ważności: 03.2023, podmiot odpowiedzialny: Polfarmex S.A. z siedzibą w Kutnie Nasen (Zolpidemi tartras), tabletki powlekane 10 mg, numer serii: 020320, termin ważności: 03.2023, podmiot odpowiedzialny: Polfarmex S.A. z siedzibą w Kutnie Dlaczego jeszcze nikt nie siedzi za narażenie życia i zdrowia ludzi, a firma nadal funkcjonuje?

  • rok temu | ocena +3 / -3

   Probasket

   To się w głowie nie mieści, by pomieszać blistry dwóch różnych leków. Przypomnę, że 3 lata temu NIK skontrolował suplementy i probiotyki w zakresie czystości. W probiotyku Polfarmexu Duo-Lactil znaleziono bakterie kałowe. Komentarz zbędny.

   • rok temu | ocena +0 / -0

    px

    Leki nie weszły do obrotu. Błąd został "wyłapany" PRZED wstawieniem leków do apteki. Dzięki serializacji tychże produktów żaden pacjent nawet nie kupiłby takiego blistra.

 • rok temu | ocena +1 / -1

  Zzzz

  Czy za to się płaci ? Bardzo fajna inicjatywa.