Reklama

Co w weekend?

Opublikowano:
Autor:

Co w weekend?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jak mówią "piątek weekendu początek", a najbliższe 3 dni zapowiadają się naprawdę ciekawie. Kino plenerowe, koncerty Letniego Festiwalu Muzycznego... Cała niedziela zaś upłynie pod znakiem dożynek gminnych - bawimy się aż w 6 miejscach.

Dziś zaczynamy projekcją filmu operowego Eugeniusz Oniegin - P. Czajkowski. Seans rozpocznie się o godz. 18:15 w Kutnowskim Domu Kultury. Następnie, jak w każdy sierpniowy piątek widzimy się na plenerowym kinie przy fontannie o godz. 21:00. Dziś grają komedię pt. "Żona czy Mąż?".

W sobotę natomiast pożegnamy lato, ale nie byle jak, bo muzycznie. O godz. 16:00 odbędzie się bowiem koncert galowy w wykonaniu uczestników tegorocznej edycji Letniego Festiwalu Muzycznego. Zapraszamy zatem do Kutnowskiego Domu Kultury.

Niedziela to wielkie święto plonów w regionie. Gminne dożynki będą odbywać się w aż 6 miejscowościach: Oporów, Bedlno, Dąbrowice, Krośniewice, Łanięta oraz Strzelce. Na gości czekać będzie mnóstwo atrakcji, m.in. dmuchańce dla dzieci, gry, konkursy, zabawy i darmowy poczęstunek. Na imprezach pojawią się zespoły disco-polo, ale i ludowe.

Szczegóły znajdziecie klikając poniżej:

Weekend kończymy koncertem galowym LFM zwieńczającym tegoroczną edycję. Będzie to inscenizowany koncert "W kontuszu i z humorem". Wystąpią artyści łódzkiej sceny operowej i operetkowej, orkiestra kameralna im. J. Kiepury. Koncert współorganizowany w ramach programu MKIDN „Niepodległa” odbędzie się w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w niedzielę o godz. 19:00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE