Reklama

Co z ''Akcją Zima 2020/2021''? MOPS ma ważny komunikat

Opublikowano:
Autor:

Co z ''Akcją Zima 2020/2021''? MOPS ma ważny komunikat - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie informuje, że z uwagi na sytuację epidemiczną, rozpoczęcie "Akcji Zima - 2020/2021" nie będzie poprzedzone spotkaniem z Partnerami. Decyzja ta podyktowana jest dbałością i troską o zdrowie mieszkańców oraz pracowników MOPS.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej dziękuje wszystkim Partnerom za dotychczasową pracę, trud i zaangażowanie we wspólne działania na rzecz osób bezdomnych przebywających na terenie Kutna.

- Jednocześnie pragniemy poinformować, że w poprzednim okresie ochronnym nie odnotowaliśmy zgonów osób bezdomnych i zagrożonych bezdomnością z powodu wychłodzenia lub zamarznięcia, Wielokrotnie podejmowaliśmy wraz z Państwem działania mające na celu zabezpieczenie bieżące w/w osób, nap. poprzez zaopatrzenie w ciepłą odzież, skierowanie na terapię uzależnień, umieszczenie w Schronisku, Domu Pomocy Społecznej, Noclegowni, przekazywanie żywności oraz monitoring miejsc niezamieszkałych - informuje dyrektor MOPS w Kutnie, Bożena Budnik.

Z uwagi na COVID-19 osoby korzystające z noclegu w Ogrzewalni miały również możliwość przebywania w niej całodobowo i w ramach wsparcia otrzymały gorący posiłek zapewniony przez MOPS w Kutnie.

- Z uwagi na zbliżający się okres ochronny i rozpoczęcie "Akcji Zima 2020/2021" oraz realizację Miejskiego Programu Wychodzenia z Bezdomności i Przeciwdziałaniu Wykluczeniu Społecznemu dla Miasta Kutno na lata 2020-2025, chcielibyśmy zaprosić Państwa do dalszej współpracy i partnerstwa.

W razie jakichkolwiek pytań, zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny z koordynatorem akcji, Agnieszką Frątczak, pod numerem telefonu 24 253-44-46 wew. 137 lub 697679665.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE