Reklama

Reklama

Co z porodówką w kutnowskim szpitalu? "Ostatnio przyszło na świat kilkoro zdrowych dzieci"

Opublikowano:
Autor:

Co z porodówką w kutnowskim szpitalu? "Ostatnio przyszło na świat kilkoro zdrowych dzieci" - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia 12 grudnia b.r. wznowiono działalność Oddziału Ginekologiczno- Położniczego w podstawowym zakresie. Oznacza to, że przyjmowane są też pacjentki zdrowe. Dyrekcja podkreśla, że placówka zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa zarówno dla mam jak i ich nowonarodzonych pociech.

Reklama

- W ostatnich dniach w naszym szpitalu przyszło na świat kilkoro zdrowych dzieci. Oznacza to, że pomimo trudnego czasu w jakim się znaleźliśmy jesteśmy gotowi zapewnić mamom i ich maluszkom najlepszą opiekę, komfort oraz poczucie zaopiekowania. Pacjentki chcące urodzić swoje dziecko w naszym Szpitalu otrzymują od nas zapewnienie, że mogą to zrobić bezpiecznie, mając blisko swoich bliskich, lekarza prowadzącego czy położną - podkreśla dyrekcja Kutnowskiego Szpitala Samorządowego.

Oddział Ginekologiczno- Położniczy to nie tylko porody. Szpital deklaruje, że istnieje możliwość bezpiecznego zapisu się na zabiegi planowe, a stosowane przez personel odpowiednie procedury i reżim sanitarno-epidemiologiczny daja poczucie pełnego bezpieczeństwa i komfortu.

- Każda z pań, która wymaga hospitalizacji w naszym szpitalu z pewnością otrzyma dobrą opiekę. Drogie Panie, zachęcamy do korzystania z naszych usług - mówią pracownicy szpitala.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy