Reklama

Reklama

Cudzoziemcy przyjęli polskie obywatelstwo. "To piękny i wzruszający moment" [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W naszym regionie przybyło polskich obywateli. Mieszkający u nas cudzoziemcy przyjęli polskie obywatelstwo. Łódzki Urząd Wojewódzki podkreśla, że to piękna i wzruszająca chwila.

Reklama

Obcokrajowcy z woj. łódzkiego z polskim obywatelstwem

Od kilku dni nasz kraj ma nowych obywateli. Łódzki Urząd Wojewódzki poinformował o tym, że obcokrajowcy mieszkający w naszym regionie zdecydowali się przyjąć polskie obywatelstwo, a tradycja polskiej otwartości jest nadal aktualna, czego znakomitym przykładem jest poniedziałkowa uroczystość.

Osoby, które wybrały Rzeczpospolitą jako swój nowy dom odebrały z rąk Wojewody Łódzkiego Tobiasza Bocheńskiego akty nadania obywatelstwa polskiego.

„Wzbogacicie Polskę swoją kulturą i doświadczeniami”

- Spotykamy się tutaj jako ludzie pochodzący 3 różnych kontynentów – Europy, Azji i Afryki. Bardzo cieszymy się, że wybraliście Polskę jako kraj, w którym chcecie mieszkać, pracować i rozwijać się. Jestem przekonany, że wzbogacicie Polskę swoją kulturą i doświadczeniami. Chciałbym życzyć Wam, aby ten dzień był otwarciem nowego, pięknego rozdziału. Abyście w Polsce mogli realizować własne marzenia i aspiracje, a czas, który tutaj spędzicie był dla Was udany i pełny satysfakcji - powiedział wojewoda Tobiasz Bocheński.

Osoby, które otrzymały akty nadania obywatelstwa polskiego mogą ubiegać się o otrzymanie polskiego dowodu osobistego i paszportu, a także cieszyć się wszystkimi przywilejami związanymi z nadaniem polskiego obywatelstwa.

- Gratulujemy i życzymy, abyście z niegasnącą satysfakcją wspominali dzień, w którym staliście się częścią polskiej wspólnoty – podkreśla Łódzki Urząd Wojewódzki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy