Czarni ponownie mistrzem KALK

Czarni ponownie mistrzem KALK - Zdjęcie główne

WydarzeniaW niedzielę zakończyły się rozgrywki Kutnowskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki sezonu 2010/2011. Po raz kolejny mistrzem ligi zostali Czarni, którzy zgromadzili łącznie 19 punktów.

Podczas rozgrywek ostatniej, dziesiątej kolejki nie brakowało interesujących spotkań. Żychlin uległ Szewskim Poniedziałkom 67:71. Następnie Czarni wygrali z Markanem 82:62. Żychlinianie wyszli na parkiet jeszcze raz i pokonali Team Kutno 74:59.

Drużyna Czarnych przegrała w tym sezonie tylko raz - 6 lutego z Nauczycielami Żychlin (66:72), którzy zajmują obecnie pozycję wicelidera KALK. Na trzecim miejscu w klasyfikacji uplasowały się Szewskie Poniedziałki. Dalsze lokaty w tabeli zajmują: Markan, Grani-Tech Gostynin i Team Kutno.

Najwięcej punktów w lidze, bo 222 zdobył Michał Kawczyński z Żychlina. Na drugim miejscu uplasował się Arkadiusz Suchiński z Markanu - 211 pkt. Dopiero na trzeciej pozycji znalazł się zawodnik Czarnych, Dariusz Mieszkowski - 166 pkt. Dalsze dwie lokaty należą do Łukasza i Emila Janczura z Czarnych (odpowiednio 154 i 134 pkt).

Wszystkie mecze KALK odbyły się w Szkole Podstawowej nr 4.