Reklama

Reklama

Czym są „3 Fundamenty”? Za nami spotkanie z debiutującym kutnowskim pisarzem [ZDJĘCIA]

Opublikowano: 2 lipca 2021 19:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dzisiejszy wieczór obfituje w ciekawe wydarzenia kulturalne. Za nami spotkanie autorskie z Bartłomiejem Zimnym, kolejne po premierze jego debiutanckiej książki. Podczas spotkania opowiedział o kulisach jej powstania, ale nie zabrakło również niespodzianek.

Reklama

Bartłomiej Zimny to absolwent kutnowskiego "Kasprowicza", młody człowiek pełen pasji do działania, otwarty na życie i tryskający pozytywną energią. Jego książka "3 Fundamenty" opowiada o aktywności fizycznej i zdrowym trybie życia.

- Człowiek to budowla, która aby przetrwać, potrzebuje stabilnego i trwałego podparcia. Takim podparciem są trzy fundamenty – aktywność fizyczna, zdrowe odżywianie i sposób myślenia. Jak zbudować każdy z tych elementów? Odpowiedź znajdziesz w mojej książce - mówi Bartłomiej Zimny.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Żeglarskie rytmy w Hotelu Rondo. Dla kutnian wystąpił Własny Port [ZDJĘCIA]

Spotkanie autorskie miało miejsce w piątek 2 lipca, w pawilonie wystawienniczym na kutnowskim Placu Wolności. W ramach wydarzenia goście mieli również okazję obejrzeć pokaz breakdance w wykonaniu podopiecznych Bartłomieja Zimnego – po zakończeniu brawom nie było końca. Młodzi tancerze pokazali swoje talenty i otrzymali nagrody. Uczestnicy spotkania, którzy jeszcze nie posiadali „3 Fundamentów”, mogli je zakupić na miejscu. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wielka gala disco-polo na dożynkach w powiecie kutnowskim! Znamy listę gwiazd

- Poprzez małe, często niezauważalne zmiany, możesz poprawić swoje zdrowie oraz jakość swojego życia. W "3 fundamentach" znajdziesz zestawy ćwiczeń, wzbogacone opisami, praktycznymi wskazówkami i fotografiami. Dowiesz się, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia i unikać błędów. Bonusem są filmy z ćwiczeniami, które obejrzysz na YouTube i wykonasz je jednocześnie ze mną – tak autor przedstawia swoją debiutancką książkę. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE