Reklama

Reklama

Dąbrowiczanie dbają o siebie i innych - kolejny piknik zdrowotny za nami

Opublikowano: ndz, 23 sie 2015 21:46
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dąbrowice stały się kolejnym gospodarzem pikników zdrowotnych organizowanych przez starostwo powiatowe w Kutnie. Podczas dzisiejszej imprezy dopisała zarówno pogoda, jak i frekwencja. W niedzielne popołudnie liczna grupa mieszkańców gminy i okolic zgłosiła chęć do wspólnego - aktywnego spędzania czasu. Przypomnijmy, że piknikowemu programowi towarzyszy hasło: "Żyjesz dla siebie i innych- zadbaj o zdrowie". Podobnie jak w poprzednich imprezach reprezentanci gmin naszego powiatu zmierzyli się w zmaganiach kulinarnych.

Reklama

Podczas dzisiejszego konkursu kulinarnego reprezentanci gmin naszego powiatu stanęli ze sobą w szranki w dwóch konkurencjach: na najlepsze pieczywo wieloziarniste oraz mus owocowo-warzywny. Największe uznanie zdobyły wypieki krośniewiczan, zaś w sporządzeniu musu równych nie mieli sobie przyjezdni z Żychlina.

Na nudę z pewnością nie mogły narzekać maluchy. Mini-tor wyścigowy, dmuchane zjeżdżalnie, trampolina, mega-bierki, czy malowanie buzi sprawiły, że maluchy bawiły się na całego. Poza tym wszyscy przybyli mogli z bliska podziwiać pokaz tańca towarzyskiego, m.in tanga wiedeńskiego i angielskiego na najwyższym poziomie. Co więcej, mieszkańcy mieli okazję wziąć udział w krótkiej lekcji tańca przeprowadzonej przez prawdziwych profesjonalistów. Nie zabrakło również punktu medycznego. Przedstawiciele starostwa są zgoni - impreza wypaliła!

- Pogoda dopisała - nie było ani zbyt gorąca, ani nie za zimno, dlatego też mieszkańcy przybyli bardzo licznie. Myślę, że atrakcji nie brakowało - konkursy kulinarne, pokaz tańca, czy szereg gier i zabaw dla dzieciaków. Wszystko poszło zgodnie z naszymi oczekiwaniami - mówi Paweł Łebkowski ze starostwa powiatowego.

- Jestem bardzo zadowolony, uważam, że organizacja zdała egzamin, również frekwencja jest satysfakcjonująca. Odnoszę wrażenie, że powoli udaje się zmieniać mentalność mieszkańców i nastawiać ich na zdrowy tryb życia. Staramy się uświadamiać ludziom, jak ważna jest dbałość o swoje zdrowie i myślę, że te pikniki mogą mieć na to pozytywny wpływ - stwierdził z kolei członek zarządu powiatu, Waldemar Drążkiewicz.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)