Reklama

Debata Policji z mieszkańcami o bezpieczeństwie

Opublikowano:
Autor:

Debata Policji z mieszkańcami o bezpieczeństwie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Komendant Powiatowy Policji w Kutnie mł. insp. Jan Kuropatwa zaprasza mieszkańców naszego powiatu na debatę społeczną pod hasłem „Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa”.Debata odbędzie się we wtorek, 29 stycznia o godzinie 12:00 w sali konferencyjnej budynku Starostwa Powiatowego w Kutnie przy ulicy Kościuszki 16. Spotkanie organizowane jest przez Komendę Powiatową Policji w Kutnie, w ramach rządowego programu ograniczenia przestępczości „ Razem Bezpieczniej”.

W konsultacjach na temat bezpieczeństwa wezmą udział zaproszeni goście: Starosta Kutnowski, Prezydent Miasta Kutno, przedstawiciele spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych oraz organizacji pozarządowych.

Przybyli na spotkanie mieszkańcy będą mogli przedstawić swoje potrzeby i oczekiwania odnośnie poprawy bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania. Spotkanie to pozwoli na wymianę informacji między policją a mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólne metody ich eliminowania.

Zachęcamy mieszkańców do udziału w pierwszej debacie społecznej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE