Reklama

Dlaczego odwołano Konrada Kłopotowskiego?

Opublikowano:
Autor:

Dlaczego odwołano Konrada Kłopotowskiego? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W weekend informowaliśmy o odwołaniu Konrada Kłopotowskiego z funkcji szefa kutnowskich struktur Prawa i Sprawiedliwości. Dziś próbujemy dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat.

Działacze PiS są jednak oszczędni w komentarzach, unikają medialnego szumu i póki co nie zapowiada się, by w najbliższej przyszłości została zorganizowana konferencja prasowa. Wiadomo, że Konrad Kłopotowski został odwołany na wniosek przewodniczącego zarządu okręgu, posła Marka Matuszewskiego. Wszyscy, oprócz Konrada Kłopotowskiego, głosowali „za”. Jak mówi nam senator Przemysław Błaszczyk, który tymczasowo będzie rządził kutnowskim PiS-em, nie było w tej sprawie szerszej dyskusji. Nie chce też zagłębiać się w szczegóły mówiąc, że to sprawy wewnątrzpartyjne.

- Nie chcę tego póki co szerzej komentować. Zapadła taka decyzja, to nasze wewnętrzne sprawy. Trzeba przyznać, że Konrad Kłopotowski od początku z nami działał, razem zaczynaliśmy, włożył dużo wysiłku w swoją pracę. O jego odwołaniu mogła przesądzić może trochę inna wizja zarządu na to, jak wszystko ma dalej funkcjonować. Na dzień dzisiejszy jestem pełnomocnikiem powiatowym na powiat kutnowski – mówi senator Przemysław Błaszczyk.

W tej chwili nie zapadły żadne decyzje dotyczące daty wyborów nowego szefa struktur kutnowskiego PiS-u. Oprócz tego Senator Błaszczyk mówi, że nie tylko jego, ale wszystkich partyjnych działaczy czeka dużo pracy, zwłaszcza w kontekście zbliżających się wyborów samorządowych. Dodaje, że liczy na współpracę wszystkich, także Konrada Kłopotowskiego.

Zadzwoniliśmy także do Konrada Kłopotowskiego. Ten poprosił nas o cierpliwość i póki co odmówił komentarza w tej sprawie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE