Reklama

Do ilu razy sztuka? Wraca sprawa WORD-u

Opublikowano:
Autor:

Do ilu razy sztuka? Wraca sprawa WORD-u - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Niedawno unieważniono kolejny już przetarg na budowę filii Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Kutnie. Temat jednak wciąż jest żywy i został poruszony na wczorajszej sesji rady miasta.

Sprawą zainteresował się radny Rafał Jóźwiak. Pytał o plany miejskich władz w związku z planowaną inwestycją i kolejnym unieważnionym przetargiem.

- Unieważniono kolejny przetarg na budowę filii WORD w Kutnie. Chciałem zapytać, czy będzie można dołożyć pieniądze z nadwyżki operacyjnej, by udało się to przedsięwzięcie zrealizować w 2018 roku? - pytał Rafał Jóźwiak.

Prezydent Zbigniew Burzyński odpowiedział, że oferta złożona w ostatnim postępowaniu przetargowym znacznie przewyższała możliwości finansowe miasta. W tej chwili trwa „przegląd” dokumentacji przetargowej i przygotowywanie kolejnego zamówienia publicznego.

- Mamy świadomość, że ceny w tym roku mogą być wyższe. Przeglądamy dokumentację przetargową i ją analizujemy, by sprawdzić, czy da się w niej cokolwiek „odchudzić” przed ponownym ogłoszeniem. Na dzień dzisiejszy więcej w tej sprawie nie mogę powiedzieć – wyjaśniał Zbigniew Burzyński

Przypomnijmy, że miasto zamierza przeznaczyć na budowę WORD 970 tys. zł. brutto. W ostatnim przetargu jedyną ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne „TRAKT” Bobrzak, Tecław. Opiewała ona na ok. 1, 64 mln. zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE