Reklama

Reklama

Do końca tygodnia ograniczenia w pracy urzędu. Wszystko przez koronawirusa

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-pixabay.com

Do końca tygodnia ograniczenia w pracy urzędu. Wszystko przez koronawirusa - Zdjęcie główne

Władze jednej z gmin powiatu kutnowskiego informują o ograniczeniu w pracy urzędu z powodu zakażenia koronawirusem | foto poglądowe-pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jeden z referatów Urzędu Gminy w Żychlinie musi ograniczyć swoje funkcjonowanie do końca tygodnia. Wszystko przez zakażenie koronawirusem o którym poinformowano wczoraj.

Reklama

Wczoraj władze Żychlina podały, że tamtejszy Urząd Gminy przez kilka godzin musiał pozostać zamknięty. Powodem było nowe zakażenie koronawirusem.

O sprawie pisaliśmy TUTAJ. W budynku od razu przystąpiono do przeprowadzania dezynfekcji i ozonowania, a pomieszczenia jednego z pięter poddane zostały czynnościom zabezpieczającym.

Kilka godzin później Urząd zaktualizował zamieszczoną przez siebie informacje. Pracownicy Referatu Spraw Obywatelskich, Urzędu Stanu Cywilnego i Ochrony Środowiska wrócili do pracy jeszcze wczoraj po zakończeniu procedur zabezpieczających.

Interesanci UG Żychlin muszą jednak przygotować się na pewne ograniczenia, o czym także poinformowano jeszcze wczoraj.

- Do końca tygodnia Referat Oświaty nie będzie przyjmował mieszkańców. Wszystkie sprawy z zakresu działania referatu prosimy zgłaszać pod nr tel.  24 351 20 32 – podają władze Żychlina.

Kasa urzędu czynna jest od dzisiaj.

- Za niedogodności przepraszamy! Ozonowanie i dezynfekcja ma pomóc zadbać o Państwa bezpieczeństwo zdrowotne podczas kontaktu z lokalną administracją w czasie pandemii – podkreśla UG Żychlin.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy