Reklama

Reklama

Do Kutna przyjadą gwiazdy, będzie zupełnie nowe show! Podano szczegóły Święta Róży [ZDJĘCIA, PROGRAM]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dziś dowiedzieliśmy się, jakie atrakcje czekają nas w ramach 48. Święta Róży, które odbędzie się w naszym mieście w dniach 9-11 września. Zapowiedziano m.in. koncerty gwiazd i laserowe show.

Reklama

Podczas konferencji prasowej w Urzędzie Miasta Kutno zastępca prezydenta Zbigniew Wdowiak, dyrektor Kutnowskiego Domu Kultury Radosław Rojewski oraz zastępca dyrektora ds. Promocji i Marketingu Weronika Lenarczyk, ogłosili plany na tegoroczną edycję wydarzenia.

Na mieszkańców i wszystkich odwiedzających czekać będzie, jak co roku, moc różanych atrakcji. Nie zabraknie stałych punktów programu: Jarmarku Różanego, Plenerowych Targów Różanych, Kiermaszu Ogrodniczego, Kiermaszu Różanych Różności.

Serce imprezy bić będzie w Kutnowskim Domu Kultury na Ogólnopolskiej Wystawie Róż. Po raz kolejny odbędzie się Amatorski Konkurs Różany o Złotą Różę, plebiscyt publiczności na Najpiękniejszą Różę Wystawy, oraz Międzynarodowa Konferencja Różana, w programie, której znajdziecie wystąpienia ekspertów różanych ze Szwecji, Islandii i Rumunii.

Róże będą obecne także w monumentalnych aranżacjach florystycznych XXL w Parku Traugutta. Tam też nowość - widowiskowy Laser Show wyświetlany na 30 metrowym ekranie wodnym umiejscowionym na tafli parkowego stawu.

Wyszaleć z dziećmi będzie można się w Lunaparku lub wziąć udział w familijnych animacjach na Placu Wolności. Głodnych doznań kulinarnych ucieszą Foodtrucki.

Najwięcej emocji wzbudziło oczywiście ogłoszenie gwiazd muzycznych. W tym roku na scenie nad Ochnią usłyszymy: Baranovskiego, Kayah oraz Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów.

Muzycznej rozrywki dostarczą także artyści bloku Muzyka Wśród Róż - wśród nich m.in.: Kataryniarz Warszawski, Dixi Tigers Band, Wisła Hot 4, Orkiestra na dużym rowerze czy Basia Kawa. W trakcie trwania Święta Róży odbędzie się również XIV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Kwietnik, skierowany do śpiewających dzieci i młodzieży z całej Polski.

Uroczyste otwarcie Święta Róży odbędzie się na Placu Wolności. Uświetni je pokaz kreacji kwiatowych, prezentacja Królowej Róż 2022 - Wiktorii Kwit oraz wyjątkowy koncert Małgorzaty Walewskiej z harfistką Małgorzatą Zalewską.

ARTYKUŁ BĘDZIE AKTUALIZOWANY, WKRÓTCE WIĘCEJ INFO

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy