Reklama

Reklama

Odejście doświadczonego lekarza i sprzeciw personelu. Mamy odpowiedź prezesa szpitala

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: archiwum KCI

Odejście doświadczonego lekarza i sprzeciw personelu. Mamy odpowiedź prezesa szpitala - Zdjęcie główne

. | foto archiwum KCI

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Odejście z Kutnowskiego Szpitala Samorządowego prof. Witolda Malinowskiego poruszyło część personelu. Jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, pracownicy wystosowali list otwarty do prezesa placówki. Artur Gur postanowił odnieść się do sprawy i w krótkim piśmie wyjaśnia, w jakich okolicznościach pożegnano doświadczonego lekarza.

Reklama

Prof. Witold Malinowski przez wiele lat był ordynatorem Oddziału Położnictwa i Ginekologii, ostatnio pełnił funkcję Konsultanta Medycznego Oddziału. 

List otwarty w sprawie jego rzekomego zwolnienia, podpisany przez sporo grupę pracowników KSS, w ubiegłym tygodniu trafił do prezesa. Autorzy pisma podkreślają, że prof. Malinowski jest najbardziej doświadczonym lekarzem pracującym w kutnowskim szpitalu, a jego odejście to policzek dla pracowników oraz pacjentów (pełną treść listu znajdziesz TUTAJ).

O komentarz poprosiliśmy wówczas prezesa Artura Gura. Jego odpowiedź była lakoniczna, postanowił jednak odnieść się do sprawy w oficjalnym piśmie skirowanym do autorów listu otwartego. 

- Odpowiadając na list otwarty Pracowników Kutnowskiego Szpitala Samorządowego w związku z  rozwiązaniem umowy o pracę z prof. Witoldem Malinowskim, informuję, iż rozwiązanie stosunku pracy nastąpiło w drodze porozumienia stron. Oznacza to, iż obie strony dobrowolnie wyraziły wolę zakończenia współpracy. Szanując dotychczasowy wkład, jaki Prof. Witold Malinowski włożył w funkcjonowanie Oddziału Ginekologiczno- Położniczego, chciałbym życzyć Panu Profesorowi wielu sukcesów na polu zawodowym jak i w życiu prywatnym - czytamy w odpowiedzi. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy