Duet Michalskich i wygrana rezerw

Duet Michalskich i wygrana rezerw - Zdjęcie główne

WydarzeniaRezerwy MKS Kutno zwyciężyły dzisiaj na własnym boisku z LKS Rosanów 3:2. Była to przedostatnia kolejka ligi okręgowej w tym sezonie.Pierwszego gola dla MKS już w dziesiątej minucie zdobył Piotr Michalski. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy do remisu 1:1 doprowadził jednak B. Przybylski z Rosanowa. Sytuację Miejskich pogorszył w 63' K. Kaczmarek, podwyższając wynik na 1:2. Bramkę dla Kutna z rzutu karnego zdobył dopiero w 76' Michał Michalski, doprowadzając do remisu 2:2. Na trzy minuty przed końcem wynik spotkania na 3:2 ustalił Piotr Michalski.

Do końca sezonu pozostał jeszcze wyjazdowy mecz z LKS Różyca, który odbędzie się w najbliższą środę. MKS II Kutno zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli ze stratą 1 pkt do PTC Pabianice. LKS Różyca znajduje się trzy oczka wyżej od MKS.

MKS II Kutno - LKS Rosanów 3:2 (1:1). Bramki dla MKS: 10' P. Michalski, 76' M. Michalski, 87' P. Michalski. Bramki dla LKS: 45' B. Przybyłowski, 63' K. Kaczmarek. Żółte kartki dla MKS: M. Michalski, K. Bolimowski. Zmiany dla MKS: 46' Orzechowski za Kopczyńskiego, 67' Pokorski za M. Michalskiego.